Vileda Rainbow - 80'li Genel Kullanım İçin Renkli Nitril Eldivenler


Lateks içermeyen nitril eldivenlerimiz şimdi 4 farklı renkte sizlerle. Herhangi bir amaç için en sevdiğiniz rengi seçin ve ince nitril malzeme sayesinde hassas bir dokunuş yaşayın. Renkli nitril eldivenler pudrasız olduğundan giydikten sonra ellerinizi yıkamanıza gerek yoktur.


Ürün Özellikleri


1. Pudra ve Lateks İçermez

Yeni Rainbow eldivenlerimizin pudrasız yapısı sayesinde giydikten sonra ellerinizi yıkamanıza gerek yoktur. Rahat oturuşu ve lateks alerjisi olan kişiler için uygunluğu, nitril eldivenlerimizi herkes için ideal bir temizlik yardımcısı haline getirir.

2. Farklı Renklerde

Eldivenler 80'li paket içerisinde 4 farklı renge sahiptir. Rengi istediğiniz gibi seçebilir, üstün kalite yapısı ve kullanışlılığı sayesinde Rainbow eldivenlerimizi çok amaçlı kullanabilirsiniz.

3. İnce ve Dayanıklı Nitril Yapı

Renkli eldivenlerimiz nitril kauçuktan üretilmiştir. Vileda Rainbow renkli nitril eldivenlerimizle hassas ve yumuşak bir dokunuş yaşayın.

Vileda Rainbow 80'li Eldiven Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Rainbow 80'li Eldiven Hakkında Daha Fazla Bilgi

Günlük ev işlerinizde biraz renge mi ihtiyacınız var? Pudralı eldiven kullandıktan sonra kaşıntılı ciltlerden bıktınız mı? Tek kullanımlık lastik eldivenlerin inceliğini yaşamak istiyor, ancak latekse alerjiniz var mı? Renkli nitril eldivenlerimizle cildinizi nemli koşullarda ve yıpratıcı ev tipi kimyasal sıvılara karşı koruyun! Nitril kauçuk yağlara ve diğer sıvılara doğal kauçuktan daha dayanıklıdır. Bu nedenle nitril eldivenlerimiz çeşitli alanlarda çalışırken idealdir. Renkli nitril eldivenlerinizi bugün satın aldığınızdan emin olun!

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

Lateks Alerjisine Son !

Nitril eldivenler latekse alerjisi olan kişiler için idealdir. Nitril kauçuktan yapılmıştır ve bu nedenle lateks kadar esnektir.
2

Pratik Kullanım

Ellerinizi yıkamanıza gerek yok - renkli nitril eldivenlerimiz pudrasızdır, ancak yine de gerekli tutuşu sağlar.
3

Renkli Kullanım İmkanı

Her yeni kullanım için farklı bir renk seçin. Paket, birden fazla kullanıma uygun 4 farklı renkli eldivenle birlikte gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Eldivenler yiyecekleri hiçbir şekilde etkilemez, bu nedenle sağlığınız üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Ayrıca, çok ince oldukları ve kaymadığı için eldivenler hassas işler için uygundur.
Vileda Rainbow size bir pakette 4 farklı renk getiriyor - her türlü ihtiyacınız için dilediğiniz rengi tercih etmek sizin.
Nitril, latekse alerjisi olan insanlar için mükemmel bir alternatif malzemedir. Alerjik reaksiyon riskini en aza indirir. Renkli nitril eldivenlerimiz yırtılmaz ve tek kullanımlıktır.
Esnek ve ince malzemenin yanı sıra tam oturan manşeti sayesinde kaymadan güzel ve sağlam bir uyum yaşayabilirsiniz.
a brand of FREUDENBERG