Vileda Express - Yerden tasarruf sağlayan radyatör kurutmalık


Ürün Kodu: 157335

Vileda Express radyatör kurutmalık, hızlı kuruma ihtiyacı olan küçük çamaşırlar için mükemmel bir çözümdür. Takviyeli reçine kolları, kıyafetleriniz, mutfak havlusu veya diğer ürünler için sağlam ve güvenilir bir raf sağlar.

Ürün Özellikleri


1. Ayarlanabilir Kollar

Tutma kollarını farklı destek boyutlarına uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde yeni radyatör soğutucunuzu esneklik ve rahatlık tercihinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

2. Güçlü ve Sağlam Reçine Kollar

Express radyatör kurutmalığın reçine kolları, çamaşırlarınız için çok güçlü bir destek sağlar, ve daha fazla dayanıklı olmasını sağlar.

3. Katlanabilir Tasarım

Çamaşırlarınızı kuruttuktan sonra, kurutmalığınızı düz bir şekilde katlayın, böylece bir rafın veya dolabın arkasında kolayca saklayabilirsiniz. Bu ürün yerden tasarruf sağlar ve küçük evlerde kullanılabilir.

Vileda Express - Radyatör Kurutmalık Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Express - Radyatör Kurutmalık Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Express radyatör kurutmalık, ara çamaşır kurutmaları için evinize ideal bir ektir. Ayarlanabilir kolları ile birlikte 3 metre kullanılabilir kurutma alanı sunar ve esnek tasarımı sayesinde radyatörünüze kolayca monte edilir. Diğer kurutmalıkların aksine, her türlü radyatöre veya benzer nesnelere uyan ayarlanabilir tutma kolları sayesinde mükemmel hareket kabiliyeti ve esnekliğe sahiptir. İç mekan ısıtıcılarınızın bir uzantısı olarak, kolayca kurutulabileceğiniz havlular ve küçük çamaşırlarınız için alan yaratır. Pratik bir radyatör kurutmalık olması sayesinde dekorunuzu engellemeden mobilyalarınızla uyum sağlar. Dayanıklı telleri sayesinde kolay kurulumlu, sağlam bir kurutma alanı sağlar. Katlanabilir tasarımı ile, özellikle küçük bir daire veya karavan gibi daha küçük yaşam alanları için kullanışlıdır. Tabii ki, banyo veya mutfak gibi daha büyük alanlar için de uygundur. Kendi Vileda Express radyatör kurutmalığınızı hemen alın ve evinizdeki küçük çamaşırları, kolay ve verimli kurutmanın keyfini çıkarın!

Nasıl Kullanılır - Vileda Express Radyatör Kurutmalık

1

Kurutmalığı açın

Esnek reçine kollarını 2 açarak kurutmalığı kolayca kurabilirsiniz.
2

Mesafeyi ayarlayın

Kurutmalık kollarını dilediğiniz gibi ayarlayarak radyatörünüzün boyutlarına uyacak şekilde değiştirin.
3

Asın

Kolları sağlam bir tutuş elde edecek şekilde radyatöre asın. Şimdi çamaşırlarınızı kurutmalığa asabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Vileda Express Radyatör kurutmalık ile havluları, çorap ve iç çamaşırları gibi küçük kıyafetleri kurutabilirsiniz. Lütfen yatak veya perde gibi büyük kumaşları yüklemekten kaçının.
Evet, Vileda Express'in kurulumu ve kullanımı, oldukça basittir. Uzatılabilir kolları açmanız ve radyatörünüze takmanız yeterlidir.
Boyutları 41 cm × 28.5 cm'dir.
Vileda Express yaklaşık 422 g ağırlığındadır.
Vileda Express küçük bir çamaşır yükü için yeterli bir alana sahiptir. Toplamda 3 metre kullanılabilir kurutma alanı sunar.
a brand of FREUDENBERG