Vileda Actifibre - Mikrofiber Bez


Ürün Kodu: 148674

Actifiber teknolojisine sahip yeni mikrofiber bezimizle tanışın: Vileda Actifibre Bez yeni nesil mikrofiber bez kategorisine liderlik ediyor. İz bırakmadan temizleyen, yüzeydeki tüm kirleri toplayan ve yüksek emiş gücüne sahip Vileda Actifibre Bez yüzey temizliğinde sunduğu çözümlerle evinizde harikalar yaratacak.

Ürün Özellikleri


1. Aktif Emiş Gücü

Temizlik sonrası oluşan su izlerini görmek istemiyorsanız, Vileda Actifibre %100 mikrofiber bez favori temizlik uzmanınız olacak. Vileda bezlerinin en iyisi olan Vileda Actifibre, aktif emiş gücü sayesinde su izi ya da leke bırakmadan temizlik sağlar.         

2. Yeni Nesil Mikrofiber Teknoloji

Yeni nesil mikrofiber teknolojisi ile Vileda Actifibre Bez birçok farklı temizlik ihtiyacını bir arada karşılar. Islak ya da kuru rahatça kavranabilir ve tüm yüzeyleri ardında iz bırakmadan temizler. Yüksek emiş gücü ile su izi bırakmazken, en inatçı kirlerde bile etkili temizlik sunar

3. İki Renk Seçeneği

Vileda Actifibre Bez Seti'nde yer alan aynı kalite ve özelliklerde tasarlanmış mavi ve mor olmak üzere farklı renklerdeki bezler ile Vileda Actifibre Seti'nizi kullanım yerlerine göre ayrıştırabilirsiniz.

Vileda Actifibre Bez Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Actifibre Bez Hakkında Daha Fazla Bilgi

Yeni etkili bir temizlik aracına mı ihtiyacınız var? Yeni Nesil Mikrofiber teknolojisini denemek için hazır mısınız? Vileda ürün ailesine en yeni katılan ürünümüz Vileda Actifibre Bez, sahip olduğu özellikleri ve yapabilecekleri ile denenen ve test edilen ürünlerin en iyi özelliklerini tek bir üründe sunar.

En iyi bezlerimizin birleşimi:

  • Daha fazla lekeye ya da ize yer yok cam bezlerinde olduğu gibi
  • Su ve benzer sıvılar için yüksek emiş gücü- yüksek emiş gücü olan sünger bezler gibi
  • Evcil hayvan tüyü, inatçı leke ve kirleri toplar-yüksek performanslı mikrofiber bezler gibi
  • Ekstra güçlü mikrofiber dokusu ile Yeni geliştirilen Vileda Actifibre bezlerimizden satın alın. Özel kabartma dokusu inatçı lekelere karşı geliştirilmiş performans sağlar ve zor lekeleri bile temizler. PVA teknolojisine sahip kaplaması sayesinde bezin en dış kaplaması da daha dayanııklı yapıdadır. Bezin kullanım sonrasında kurutma performansı Vileda uzmanları tarafından en üst düzeyde geliştirildiği için ıslak kullanım sonrasında yüzeyleri kurulamanıza gerek kalmaz.

    İster mutfağınızı, ister banyonuzu ya da herhangi farklı bir yeri temizleyin, Actifibre teknolojisine sahip mikrofiber beziniz rahat, etkili ve çok amaçlı temizlik sunarak günlük temizlik işlerinizi kolaylaştıracağını garanti eder. Günlük temizliğe uygun ve uzun ömürlü kullanım sağlayan bu ürün tüm yüzeylerinize pırıl pırıl olması ve evinizin ışıldaması için tasarlandı. O tek başına hem toz alır hem temizler hem siler hem de sünger görevi görür - hepsi bir arada!

    Beziniz hijyenik özelliğini koruması için düzenli olarak yıkayınız Elde yıkama ya da çamaşır makinenizde 60 °C 'ye kadar yıkama yapabilirsiniz. Actifibre teknolojisine sahip yumuşak mikrofiber bez tüm mikrofiber bezler arasında bir yıldızdır ve her türlü modern ev işlerinde kullanılabilir. Kendi temizlik araçlarınıza ekleyin ve tüm performansını gözlemleyin. Çamaşır makinesinde yıkanabilen yüksek kalite Actifibre Bez ile hayatınızı kolaylaştırın!

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

İz Bırakmayan Performans

Vileda Actifibre Bez, aynı bir cam bezi gibi ardında iz ve leke bırakmadan temizler.
2

Su Emiş Gücü

Mikrofiber yapısı ile Vileda Actifibre Bez, aynı bir sünger bez gibi tek bir silişte yüksek miktarda sıvıyı hapseder.
3

Temizlik Performansı

Vileda Actifibre Bez, aynı bir mikrofiber bez gibi tüm yüzeylerdeki kir, tüy ve kırıntıları toplar.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Bu temizlik bezinin kumaş bileşeni %85 polyester, %15 polyamid şeklindedir. Ayrıca etkin bir temizlik performansı sunması için PVA ile kaplanmıştır.
Actifibre teknolojisine sahip mikrofiber bezimiz kare şeklindedir ve boyutları 29 x 29 cm'dir.
Evet, kedi ya da köpek gibi evcil hayvanlarınız varsa tüy problemine alışkın olmalısınız. Vileda evcil hayvan tüylerini toplama konusunda uzman ürünler geliştirerek bu sorunları ortadan kaldırır. Actifibre teknolojisine sahip mikrofiber bezimiz bunun için mükemmel bir temizlik uzmanıdır.
Hayır, mikrofiber bezlerimiz geliştirilen yumuşak dokuları sayesinde iz ya da leke bırakmadan temizlik sağlar. Böylece cam, fayans gibi hassas yüzeylerinizde oluşacak hasar konusunda hiçbir endişeniz kalmaz.
a brand of FREUDENBERG