Vileda Multi Latex Kullan At Eldiven 10'lu


Ürün Kodu: 129736

Vileda Multi Latex Kullan At Pudrasız Eldivenler hassastır ve elleriniz için optimum koruma ile hijyen sağlamayı garanti eder. Bu çok amaçlı kullanım sağlayan elastik eldivenler %100 doğal lateksten oluşmuştur ve tasarımı sayesinde her iki elinizi de ikinci bir cildiniz gibi kavrayarak maksimum hassasiyet ve uyum sağlar.

Ürün Özellikleri


1. Çok Amaçlı Kullanım

Vileda Multi Latex Kullan At Eldiven'i saçınızı boyarken, yemek yaparken, temizlik yaparken ya da bahçe işlerinizle uğraşırken hemen hemen tüm günlük işlerinizde kullanabilirsiniz. Dayanıklı, su geçirmez yapısı sayesinde tüm bu işleriniz için uyumludur.

2. Her İki El İçin Uyumlu

Bu yırtılmalara karşı dayanıklı kullan at eldivenler hem sağ hem sol eliniz için uyumludur. Özel yapısı sayesinde kolay ve hızlıca takıp çıkartabilirsiniz.

3. Pudrasız

Vileda Multi Latex Kullan At Eldiven 10'lu pudrasız ve ekstra hassastır. Pudralı eldivenlere kıyasla alerji riski daha düşüktür. Ek olarak geliştirilen özel yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile ellerin terlemesini önler.

Vileda Multi Latex Kullan At Eldiven 10'lu Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Multi Latex Kullan At Eldiven 10'lu Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Multi Latex Kullan At Eldiven %100 doğal lateks'ten oluşmuştur. Bu sayede daha dayanıklı ve elastik bir yapısı vardır. Bu çok amaçlı eldivenler günlük işlerinizde çok farklı noktalarda size yardımcı olabilir. Özel yapısı ile optimum koruma ve hijyen sağlar. Pudrasız eldivenlerimiz su geçirmez yapısı sayesinde mutfak ya da banyo temizliği için idealdir. Su geçirmez yapısı kimyasal temizlik ürülerinizin, jel ya da kremin içeri girmesini engeller. Eldivenlerinizi aynı zamanda saçlarınızı boyarken de kullanabilirsiniz. Böylece ellerinize saç boyası bulaşmasını önlersiniz. Yırtılmaya karşı dayanıklı yapısı sayesinde Vileda Multi Latex Kullan At Eldiven aynı zamanda hafif bahçe işlerinde de kullanılabilir. Vileda Multi Latex Kullan At Eldivenler kolayca takılıp çıkartılarak kolay bir kavrayış ve kullanım sağlar. Ayrıca eldivenler hem sağ hem sol ele uyumlu olduğu için doğru eldiveni takma problemi de ortadan kalkar. Yalnızca lateks alerjisi olan kişiler değil aynı zamanda alerjisi olmayan kişilerde de pudralı eldivenlerin tahriş etme olasılığı vardır. Pudralı eldivenlerde, lateks pudralı yüzeyde toplandığı için bu durum gözlenmektedir. Pudrasız geliştirilen Vileda Multi Latex Kullan At Eldiven bu probleme de bir son verir. Vileda Multi Latex Kullan At Eldiven'i deneyin ve onun tüm günlük ev işleriniz için en çok tercih ettiğiniz ürün olduğuna şahit olun. Şimdi hemen Vileda Multi Latex Kullan At Eldiven'i satın alın.

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

Rahat Kullanım

Lateks eldivenlerimizi elleriniz ıslak bile olsa kolay ve hızlıca takıp çıkarabilirsiniz. Ayrıca eldivenlerimiz hem sağ hem sol eliniz için uyumludur.
2

Çok Amaçlı Kullanım

Bu hassas doğal lateks eldivenler su geçirmez. Bu nedenle tüm günlük işlerinizde kullanabileceğiniz her evde olması gereken önemli bir temizlik aracıdır.

3

İkinci Bir Cilt

Vileda Multi Latex Kullan At Eldivenler maksimum hassasiyet sağlayan dayanıklı, çok amaçlı eldivenlerdir. İçerdiği elastik malzeme sayesinde en iyi manevra ve kavrayış deneyimini garanti eder.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Vileda Multi Latex Kullan At Eldiven 10'lu farklı boylarda satışa sunulmaktadır. Size en uygun kullanımı sağlamak için Küçük/Orta ve Orta/Büyük olarak 2 boyda satışa sunulmaktadır. Tek bir beden olduğunda parmak ucunda oluşabilecek boşluklar nedeniyle aynı hassasiyeti sağlamayazsınız.
Vileda Multi Latex Kullan At Eldivenler ev işlerinizde optimum koruma ve hijyeni garanti eder. Ancak maalesef steril değildir.
Evet, elbette. Latex eldivenlerimiz hem su geçirmez hem de alkaliye karşı dayanıklı yapıdadır. Bu sayede eldivenlerimizle bulaşık yıkayabilirsiniz.
Vileda Multi Latex Kullan At Eldiven ya da farklı bir ürünümüzle ilgili sorularınız olması durumunda bilgi@fhp-ww.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.
a brand of FREUDENBERG