Vileda Ultra Fresh Düz Sünger 2+1Vileda Ultra Fresh sünger üstün emiş gücüyle her türlü yüzeydeki kiri etkili bir şekilde temizler. Sünger ve keçe bölümünde yer alan teknolojisi bakterilere karşı çift katlı etki sağlayarak bakteri oluşumunu geciktirir. Ergonomik yapısı sayesinde istediğiniz temizlik ve hijyeni elde edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri


1. Bakterilere Karşı Çift Katlı Etki

Bağımsız kuruluşlarca yapılan test sonuçlarına göre keçe bölümünde yer alan gümüş klorür ile sünger bölümünde yer alan çinko pritiyon ve tiabendazol bileşenleri sayesinde çift katlı hijyen sağlayarak bakteri oluşumunu geciktirir.

2. Yeşil Keçe

Süngerin yeşil keçe bölümü en zorlu kirlerin bile üstesinden gelerek bulaşıklarınızda mükemmel temizlik sağlar.

3. Yüksek Emiş Gücü

Yeni geliştirilen hidrofil sünger yapısı sayesinde maksimum emiş gücü sağlayarak en zorlu kirleri temizler ve klasik süngerlere kıyasla daha uzun ömürlü kullanım sunar.

Vileda Ultra Fresh Düz Sünger 2+1 Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Ultra Fresh Düz Sünger 2+1 Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Ultra Fresh Sünger bağımsız kuruluşlarca yapılan test sonuçlarına göre keçe bölümünde yer alan gümüş klorür ile sünger bölümünde yer alan çinko pritiyon ve tiabendazol bileşenleri sayesinde çift katlı hijyen sağlayarak bakteri oluşumunu geciktirir. Yeni geliştirilmiş hidrofil teknolojisine sahip süngerin sağladığı maksimum emiş gücüyle Ultra Fresh Sünger zorlu kirlerden kurtulmada klasik süngerlere kıyasla çok daha keyifli ve kolay bir temizlik imkanı sağlarken dayanıklı yapısıyla da uzun süreli kullanıma uygundur. Ergonomik yapısıyla süngeri kolayca kavrayarak erişilmesi güç bölgelerdeki kirlere rahatça ulaşabilirsiniz. Yeşil keçe ve süngerdeki özel bileşenleri ile günlük temizliğinizi gerçekleştirirken üstün temizlik gücüyle bakteri ve kötü kokularının oluşumunu geciktirebilirsiniz. Bulaşık, mutfak tezgâhı gibi birçok yüzeyde tercih edebileceğiniz Ultra Fresh Sünger’i hassas yüzeyler için kullanmadan önce yüzeyin küçük bir bölümünde denemenizi tavsiye ederiz. Siz de Vileda Ultra Fresh Sünger’i satın alarak çift katlı hijyen eşliğinde temizliğin keyfini çıkartabilirsiniz.

GELİŞTİRİLMİŞ YAPIYLA ÇİFT KATLI ETKİ

1

Çift Katlı Etki

Sünger ve keçe bölümünde yer alan özel bileşenlerle çift katlı hijyen sağlarak bakteri ve koku oluşumunu geciktirir.
2

Hidrofil Sünger Yapısı

Maksimum emiş gücüne sahip yapısıyla günlük kullanımda mükemmel bir temizlik deneyimi sağlar.
3

Dayanıklı ve Esnek Yapı

Ergonomik tasarımıyla kolayca kavranabilir ve ulaşılması zor noktaları erişilebilir kılarken yeşil keçesindeki teknolojisiyle uzun süreli kullanım sağlar.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Her paket içerisinde 3 adet Vileda Ultra Fresh Sünger yer almaktadır.
Vileda Ultra Fresh Düz Sünger yalnızca mutfak kullanımıyla sınırlı değildir. Bu ürünü banyonuzdaki lekelerin temizliğinde de kullanabilirsiniz.
Vileda Ultra Fresh Düz Sünger yüksek emiş gücü sayesinde yağ ve yumurta gibi zorlu lekeleri bile kolayca temizler. Daha etkin bir temizlik sağlamanız için bu tür lekelerde deterjanla birlikte kullanmanızı öneririz.
a brand of FREUDENBERG