Vileda Spino Temizlik Seti


Ürün Kodu: 158120

Vileda Spino Temizlik Seti mikrofiber başlığı kolay kullanımı ve Vileda kalitesi ile yüzey temizliğindeki en büyük yardımcınız

Vileda Spino Temizlik Seti ile ilgili DAHA FAZLA BİLGİ

Vileda Spino Temizlik Seti ile ilgili DAHA FAZLA BİLGİ

Vileda Spino Temizlik Seti ile evinizi daha kolay temizlemenin tadını çıkarın, klasik temizlik setlerine göre hızlı temizlik imkanı sağlayan %100 mikrofiber başlık ve üstün kalite sıkma mekanizması sayesinde temizliği yeniden keşfedin. %100 mikrofiberli başlığı dayanıklı ve uzun ömürlüdür, 60° derece sıcaklığa kadar makinede yıkanabilir.

1

2

3

Sıkça Sorulan Sorular

Kutusundan çıkan mikrofiber paspası, başlığa kolayca takın. 3 parça halinde gelen sapı birbirlerinin içine gelecek şekilde sağa doğru çevirerek sap kurulumunu tamamlayın, temizlik setiniz kullanıma hazır !
Vileda Spino Temizlik Seti sapın kurulumunu tamamladıktan sonra ilk kullanım için alt kısmında yer alan kilidi sola doğru açın ve kova içerisinde yıkayın, ardından sıkma mekanizması ile dilediğiniz kuruluğa gelene kadar sıkma işlemini gerçekleştirin. Kullanmadan önce yine alt kısmında bulunan kilidi sağa doğru çevirerek sabitleyin ve kullanıma başlayın.
Vileda Spino'nun paspas başlığı 60° derece sıcaklığa kadar makinede yıkanabilir.
Sorunuz burada yanıtlanmadıysa, öğrenmek istediğiniz bilgileri çevrimiçi formumuzu kullanarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri desteğimiz, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yardımı size memnuniyetle sağlayacaktır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

a brand of FREUDENBERG