Infinity Flex Çamaşır Kurutmalığı


Ürün Kodu: 168894

Vileda Infinity Flex Plus, çamaşırlar için mükemmel, esnek bir çözümdür. Asılacak çamaşır ne olursa olsun, büyük çamaşır kurutmalığı ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyum sağlar.


Ürün Özellikleri


1. 2 metre kadar uzayabilen asma alanı

Uzatılabilir teleskopik raf sayesinde Vileda Infinity Flex Plus, çarşaf ve masa örtüsü gibi büyük eşyaları asmak için mükemmeldir.

2. Yüksek yan kanatlar

Vileda Infinity Flex Plus, aynı anda 2-3 makine çamaşırı asmanıza olanak tanıdığı için tüm ailenin çamaşırları için ideal bir ortaktır. Ayrıca yüksek kanatlar, pantolon gibi uzun eşyaların asılması veya ilave çamaşırlar için idealdir.

3. Ultra Sağlam

Yeni kırmızı bağlantılar yüksek stabiliteyi garanti eder ve daha rahat basit kullanım için monte edilmiş halde gelir. Sadece açın ve çamaşırlarınızı her zamankinden daha rahat bir şekilde asın.

Vileda Infinity Flex Çamaşır Kurutmalığı Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Infinity Flex Çamaşır Kurutmalığı Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Infinity Flex  ile çamaşır kurutmak her zamankinden daha kolay. Bu, pratik ve rahat kullanım için maksimum 30 metrelik kurutma yüzeyini garanti edebilen, uzatılabilir bir çamaşır kurutma askısıdır. Masa örtülerini, çarşafları veya büyük eşyaları kurutmanız mı gerekiyor? Teleskopik orta raf (117 ve 205 cm'ye kadar uzatılabilir) sayesinde büyük eşyaları katlamadan kolayca asabilirsiniz. Çamaşır asma alanı  yerden 1 metre yüksekte olduğundan yere değme riski yoktur.

Daha fazla alana ihtiyacınız varsa, yeni geniş kanatlar pantolon veya elbise gibi daha uzun eşyaları asmanıza olanak tanır. Ayrıca çorap ve iç çamaşırı gibi küçük eşyalar, mandallara gerek kalmadan 2 özel tutucuya hızlı bir şekilde yerleştirilebilir.

Yeni teknoloji sayesinde teleskopik boru şeklindeki asma alanları son derece güçlü, dayanıklı ve ultra kalındır. Kalınlıkları sayesinde çamaşırlarda daha az kırışık bırakarak ütüleme süresini kısaltırlar. Sağlam paralel bacaklar, tamamen uzatıldığında ve yüklendiğinde bile çamaşır kurutma askısının stabilitesini sağlar. Yeni pratik bağlantılar, üstün stabilite sağlamak ve Infinity Flex Plus'ın kolay açılıp kapanmasını sağlamak için tamamen monte edilmiş olarak sağlanır. Ayrıca  güvenliğiniz için kazara kapanmaları önler.

Çamaşırlarınızı açık havada kurutmayı tercih ediyorsanız: Çelik ve alüminyumdan üretilen Vileda Infinity Flex , her türlü ortamda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünün dayanıklılığını korumak için, kötü hava koşulları çeliğe zarar verebileceğinden, yalnızca çamaşırlar kuruyken kapalı alanda saklanması tavsiye edilir.

Büyük çamaşır kurutma askısı, doluyken bile evin içinde veya dışında tercih ettiğiniz yere taşımanıza olanak tanıyan iki pratik tekerlekle donatılmıştır. Kullanımdan sonra Vileda Infinity Flex 'in yanlışlıkla açılmasını önleyen kanat kilidi sayesinde kolayca kapatılıp güvenli bir şekilde saklanabilir.

Ürün Avantajları

1

Orta bölüm 117 cm'den 205 cm'ye kadar uzatılabilir.
2

Ekstra kalın, uzun ömürlü borular sayesinde giysilerde daha az kırışıklık olur.

3

Son derece sağlam olmasının yanı sıra, Infinity Flex Plus'ın kanatlardaki kilit sayesinde kolayca kapatılması ve güvenli bir şekilde saklanması kolaydır.

Özellikleri

a brand of FREUDENBERG