Temizlik Süngerleri

Temizlik Süngerleri

Zahmetsiz bir temizlik için sünger çeşitleri

Vileda Temizlik Süngerleri ile Işıldatan Temizlik

Vileda sünger ailesi; klasik, modern, çelik ve çizmez sünger üyeleriyle inatçı kirlere karşı sizinle birlikte savaşıyor. Mutfakta tezgâh, ocak, fırın ve bulaşıklar; banyoda lavabo, tuvalet, duşakabin ve fayanslar... Evinizdeki tüm yüzeylerden dış alanlardaki balkon, teras temizliğine ve hatta barbekü sonrası ızgaraları temizlerken dahi hayatı kolaylaştıran yenilikçi tasarımlarıyla çözümler sunuyor.


Klasik Süngerler ile İnatçı Lekeler Klasik Olmaktan Çıkıyor

Vileda klasik sünger serisi, zorlu kirlere karşı özel olarak geliştirilmiş yeşil keçe yüzeyi sayesinde ekstra kuvvet uygulamanıza gerek kalmadan sadece ılık su ve deterjan ile inatçı artıkları söker atar.

Farklı ihtiyaçlar için çok amaçlı kullanıma yönelik olan Vileda klasik süngerler, farklı sertliklerde tasarlanan keçe ve sünger yapıdaki çift taraflı yüzeyleri ile derinlemesine temizlik sağlar. Kalıntı, yağ ve lekeleri kolaylıkla çıkarırken yüzeylerde parlatıcı etki oluştururlar.


Çelik Süngerler ile Çıkmayan Kalıntı Kalmasın

Vileda çelik süngerler; inatçı lekeleri, pas izlerini, kurumuş artıkları ve yanmış yağ kalıntılarını kolaylıkla temizleyebilmeniz için özel olarak geliştirildi. Paslanmaz çelikten üretilen dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü olan Vileda çelik süngerler, ergonomik tasarımları ile daha kolay kavranır ve en ince noktalardaki kirlere dahi rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Hassas ya da sert tüm yüzeylerde katılaşmış yoğun kalıntıları nazikçe çıkarır.


Modern Süngerler ile Temizliğe Yenilikçi Çözüm

Vileda modern süngerler, tüm yüzeylerde etkili hijyenik temizliğin anahtarıdır. Ultra modern üretim teknolojisi ile üstün temizlik performansı sunar. Ergonomik yapısı, ulaşılması güç noktalardaki inatçı kirlerin daha kolay temizlenmesini sağlar. Çift katlı hijyen deneyimi sunan Vileda modern süngerler, özel dokularıyla inatçı kalıntılarda kir sökücü etki gösterir.


Çizmez Süngerler ile Pürüzsüz Parlaklık

Vileda çizmez süngerler; tencere, tava ve hassas yüzeylerde kalıplaşmış artıkları bile iz bırakmadan parçalayarak temizler. Teflon onaylı ultra çizmez dokusu ile yoğun yanık kalıntılarını, zorlu yağ lekelerini ve inatçı kirleri yüzeye zarar vermeden söker atar. Ekstra dayanıklı yapısı ve yüksek emiş gücü teknolojisi sayesinde efor sarf etmeden etkin temizlik deneyimi sunar. Kolay durulanan Vileda ultra çizmez sünger, kıvrımlı yapısı ile tüm kirlere ulaşarak yüzeyi kalıntılardan arındırır, geriye pırıl pırıl parlayan temizliğin ışıltılı görüntüsünü bırakır.

Farklı ihtiyaçlarınız için özel olarak geliştirilmiş kirlere sert, yüzeylere nazik davranan temizlikte yardımcı dostunuz Vileda temizlik süngerlerini şimdi deneyin, hızlı ve kolay temizliğin keyfine varın.

a brand of FREUDENBERG