Temizlik Bezleri

Temizlik Bezleri

Tozdan ve yağdan arındırılmış pırıl pırıl bir temizlik için en doğru tercih Vileda Temizlik Bezleri

Vileda Temizlik Bezleriyle Tanışın

Vileda ailesi olarak 1849 yılından bu yana tam 173 yıldır dünyadaki milyarlarca ev ve iş alanına temizlik çözümleri sunarak hayatları kolaylaştırıyoruz. Dayanıklı, yüksek kaliteli, kullanımı kolay, çevre dostu ve tüm ihtiyaçlara cevap veren temizlik ürünlerimiz ile pırıl pırıl parlayan yaşam alanları için pratik temizlik deneyimi sunuyoruz. Her türlü ihtiyaç için geniş yelpazede geliştirdiğimiz Vileda temizlik bezleri ile temizliği pratik hâle getiriyoruz.


Mikrofiber Bezler ile Temizliği Kolaylaştırın

Vileda mikrofiber bezler, polyester ve polyamid elyaf karışımlarından üretilir. Saç telinden 100 kat daha ince fiber liflerle dokunan mikrofiber bezler, özel üretim teknolojisi sayesinde yıpranmaya karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Tozları yapısında hapsetme özelliği ile alerjen faktörlere karşı da oldukça dirençlidir.

Vileda mikrofiber bezler, yüksek toz ve kir tutma kapasitesine sahiptir. Antistatik özelliği ile tozu, kiri, yağı ve suyu iterek değil emerek temizler. Yapısındaki polyamid elyaflar, bezin sıvı tutma kapasitesini arttırarak yüksek emicilik sağlar. Islak, kuru ya da nemli kullanılabilen mikrofiber bezler, sadece suyla bile kusursuz temizlik deneyimi sunar. Dalgalı yumuşak yüzeyi temizliği kolaylaştırır, yıkandıktan sonra hızlıca kurur ve şeklini muhafaza eder.

Vileda mikrofiber bezlerin içeriğindeki polyester bileşeni, tüm yüzeylerde mikro düzeyde nazikçe fırçalama ve çizmeden temizlik yapma imkânı sunar. Yapısındaki olağanüstü incelikte fiber lifler sayesinde en küçük çatlaklara dahi girerek kirleri yüzeylerden arındırır. Geride toz, leke, su damlası ve iz bırakmadığı için ekstra kurulama gerektirmez.

Kurularken parlatıp iz bırakmayan En İyi Vileda Bezimiz Actifibre'yi ve rengarenk mikrofiber bezlerimizi şimdi deneyin, temizliği kolaylaştırırken keyifli hâle getirin.


Çok Amaçlı Bezler ile Farklı İhtiyaçlara Çözüm

Tüm yüzeylerde her türlü ihtiyacınıza cevap veren Vileda çok amaçlı mikrofiber bileşenli bezler, ekstra emiş gücü kapasiteleri ile iz bırakmadan kirleri sökerek üstün temizlik deneyimi sunarlar. Gümüş klorür iyon teknolojisiyle geliştirdiğimiz her evin demirbaşı sarı bezler, kötü koku oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Selüloz ve pamuk birleşimi ile Vileda sünger bez, klasik bezlere kıyasla 10 kata kadar daha fazla emiş gücüne sahiptir. Ergonomik tasarıma sahip dalgalı yüzey yapısı ile tüm tozları, kir ve kalıntıları sünger gibi toplayarak kusursuz temizlik performansı sunar. İçeriğindeki %100 doğada çözünebilen bileşenler sayesinde çevre dostu ve uzun ömürlüdür.


Cam Bezleri ile Işıltılı Temizlik

1948 yılından beri orjinal dokusunu koruyan Vileda cam bezi, ışıl ışıl parlayan cam yüzeyler için zahmetsiz temizlik deneyimi sunar. Cam, pencere, ayna, fayanslar, kamera lensleri ve elektronik cihazların ekranları gibi hassas yüzeyler dahil tüm alanlardan kir ve lekeleri çizmeden arındırarak temizler. Özel temizlik tekniği ile ekstra kurulama yapmanızı gerektirmeden cam yüzeyleri parlatarak ışıl ışıl yapar.

Tüm ihtiyaçlarınız için özel olarak geliştirilen temizlikte yardımcı dostunuz Vileda temizlik bezlerini şimdi deneyin, pratik ve kolay temizliğin tadını çıkarın.

a brand of FREUDENBERG