Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi

Site, Freudenberg Household Products Eviçi Kullanım Araçları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (“Freudenberg”) tarafından idare edilmektedir ve aksi belirtilmedikçe, sitenin tüm hakları sadece Freudenberg Household Products Eviçi Kullanım Araçları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ne aittir. 

Freudenberg, kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda, bu Sitenin veya bölümlerinin faaliyetinde düzeltme veya değişiklik yapabilir ya da faaliyetleri tamamen durdurabilir. Freudenberg Siteyi yasal gereklilikler dışında güncelleme konusunda yükümlülük üstlenmez.

Web sitemiz, IP adresleri gibi web içeriklerinin üçüncü kişiler ve sosyal medya sağlayıcıları ile paylaşılmasına izin veren, başka üçüncü kişilere ait web sitelerine, sosyal medya araçlarına, bileşenlerine veya eklentilerine bağlantılar içerebilir. Freudenberg, bu sitelerin içeriğinden veya bu sitelerin ve içeriklerinin erişilebilirliğinden sorumlu değildir. Bu sosyal medya sağlayıcıları, sosyal medya hesaplarınıza giriş yapmamış olsanız veya bu sosyal medya sağlayıcılarında herhangi bir hesabınız bulunmasa dahi ziyaretinize ilişkin bilgi edinebilir. Facebook ve Twitter gibi sosyal medya tedarikçileri ve bu diğer üçüncü taraflar Freudenberg’den bağımsızdır ve gizliliğin korunması bakımından Freudenberg ile aynı politikayı paylaşmak zorunda değildirler. Ziyaret ettiğiniz veya kullandığınız bağlantı verilmiş herhangi bir web sitesi veya özellik Freudenberg’e ait olmadığı veya onun tarafından kontrol edilmediği hallerde, bunların kendi gizlilik bildirimlerini veya politikalarını incelemenizi tavsiye ediyoruz. 
 
a brand of FREUDENBERG