INT_HEADER_ABOUTUS_.jpg position: relative
INT_Aboutus_Header.jpg position: relative

Biz Vileda’yız!

Biz Vileda’yız!

70 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada milyonlarca evin parıldamasına yardımcı olduk. Bu oldukça önem verdiğimiz bir görev, çünkü bir evin sadece temiz olduğunda ev gibi hissedildiğine inanıyoruz. Ev temizliğini olabildiğince kolay ve verimli hale getiren yenilikçi ürünlerin standartlarının belirlenmesinde iddialıyız.

Vileda, bir Freudenberg markası olmaktan gurur duyuyor.

INT_About_Us71.jpg position: relative

Tutkuluyuz

Tutkuluyuz

Temizlik bir kova ve paspas ile değil, bu ürünlerin nasıl yapıldığı ile başlar. İnisiyatif almayı ve birbirine saygı duymayı birleştirerek, mükemmel ürünlerin geliştirilmesinde yaratıcı bir ekibin önemine inanıyoruz.
INT_About_Us73.jpg position: relative

Nasıl başarıyoruz?

Nasıl başarıyoruz?

Müşterilerimize etik kurallar dâhilinde üretilen ve uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış ürünler sunarak, daha iyi bir dünya için üzerimize düşeni yapabiliriz. Bu görev, çalışanlarımız arasında çeşitliliği, güvenliği ve refahı teşvik etmenin yanı sıra, ambalajımızdan tek kullanımlık plastikleri azaltmayı ve dönüştürülebilir bir ekonomiyi desteklemeyi içerir. Ünlü Vileda cam bezlerimizden, zeminlerinizi, tezgâhlarınızı, banyolarınızı ve çamaşırlarınızı koruyan ve temizleyen ürünlere kadar çok çeşitli yenilikçi ürünler sunuyoruz. Ürünlerimizin hepsi özenle tasarlanmış ve uzun ömürlü ürünlerdir.
INT_About_Us74.jpg position: relative

Önemsiyoruz

Önemsiyoruz

2013 yılından günümüze Freudenberg, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi kurumsal sorumluluk girişimine ve insan hakları, iş gücü, çevre ve yolsuzlukla mücadele alanlarındaki ilkelerine bağlıdır. Freudenberg Grubu’nun bir üyesi olarak, Vileda şirketinde Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin 10 ilkesine bağlıyız.
INT_About_Us70.jpg position: relative

“Love It Clean”

“Love It Clean”

Daha iyi bir dünya için üzerimize düşeni yapabiliriz. Bu görev, ambalajımızdan tek kullanımlık plastiklerin azaltılmasını ve dönüştürülebilir bir ekonominin desteklenmesini içeriyor. Üzerimize düşen görevi yapabilmek için “LOVE IT CLEAN” girişimimizi kurduk.
a brand of FREUDENBERG