Vileda Mutfak Ürünleri

Vileda Mutfak Ürünleri

Vileda Mutfak Ürünleri mutfağınızdaki en iyi yardımcınız.

Vileda ile Mutfakta İşler Artık Daha Kolay

Vileda mutfak yardımcıları; yemek hazırlamayı, gıdaları saklamayı ve temizliği kolaylaştırmak için evlerinize konuk oluyor. Streç film, pişirme kâğıdı, alüminyum folyo ve büzgülü çöp poşeti çeşitleri ile mutfaktaki işlerinizi organize etmenizi sağlıyor.

Vileda streç filmler; ekstra yapışkan özel yapısı ile gıdaların aromatik tat, koku ve lezzetlerini ilk günkü tazeliğinde uzun süre korumaya yardımcı olur. Hazırladığınız yiyecekleri streç film ile kaplayarak ister oda sıcaklığında isterseniz de -40°C'ye kadar buzlukta ya da derin dondurucuda muhafaza edebilirsiniz. Farklı yiyecekler ve yüzeyler ile uyumlu olmasının yanı sıra birkaç kez açılıp kapatılarak kullanıma da uygundur. %100 geri dönüştürülebilen OXO-bioçözünür nitelikli polietilen malzemeden üretilen çevre dostu Vileda Streç Film, hem esnek hem de kendi üzerine yapışmayan yapısı ile kullanım kolaylığı sunar.

Vileda Alüminyum Folyo, %100 geri dönüştürülebilir çevre dostu malzemeden üretilen esnek ve dayanıklı yapısı ile yiyecekleri ısı kaybından, oksijen ve ışıkla temasından koruyarak taze tutmak için idealdir. Optimum ısı dağılımı sağlayan duvar desenli özel yapısı ile 600ºC'ye kadar etkili kullanım sağlar. Kutuya sabit özel kesim alanı sayesinde istenilen ölçülere bölünebilir. -40°C'ye  kadar dayanıklı özellikte tasarlanan Vileda Alüminyum Folyo, gıdaların uzun süre tazeliğini korumak için buzlukta dondurulmaya da uygundur.

Vileda Pişirme Kâğıdı; kimyasal içermeyen, FSC sertifikasına sahip %100 geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir. Pişirme esnasında yiyeceklere ya da fırın tepsisine yapışmayan geliştirilmiş yüzeyi sayesinde iki taraflı kullanılabilir. Kutusunda yer alan plastik bıçak ile istenilen boyutta kesilebilir. 220°C'ye kadar yüksek sıcaklıklara dayanacak şekilde geliştirilen Vileda Pişirme Kâğıdı, ekstra yağlama gerektirmeden yemeklerinize lezzet katar.

Vileda Büzgülü Çöp Torbaları, farklı yoğunluklarda 3 farklı katmandan oluşan özel yapısı ile yırtılmaya ve delinmeye karşı ekstra dayanıklıdır. Damlama önleyici tasarımı sayesinde akan sıvıların dışarı sızmasını önler. Bu sayede çöp kutularını ve yerleri temizlemenize gerek kalmaz. Ağız kısmında yer alan sızdırmazlık şeridi, çöp poşetinin daha kolay kapanmasını ve taşınmasını sağlar. Kötü kokuların dağılmasını ve çöp ile teması engelleyerek daha hijyenik bir kullanım sunar. Aynı zamanda mikrop, sinek ve haşeratın üremesini de engeller. 20, 30 ve 50 litrelik farklı ölçülerle kullanıma sunulan büzgülü çöp poşetleri; küçük, orta ve büyük boy çöp kutuları ile uyumludur. Vileda Ecobag serisinin lavanta ve limon kokulu büzgülü çöp torbalarını, rafta kokusunu deneyerek seçebilir ve istediğiniz kokuya sahip ürünü tercih ederek atıkların kötü kokmasını engelleyebilirsiniz.

a brand of FREUDENBERG