Yüzey Temizliği

Yüzey Temizliği

Daha parlak ve hijyenik zeminler için en uygun çözümler

Vileda Temizlik Sistemleri ile Zamanınız Size Kalsın

Tüm evin yerlerini süpürüp silmek temizliğe ayırdığınız vaktin büyük bölümünü kapsar. Pırıl pırıl parlayan yerler için hızlı ve kolay çözümleri deneyin, zamanınız size kalsın. Yüzey temizliğinin pratik formülü Vileda zemin temizleme sistemleri ile temizliği keyifli hâle getirin.
 
Ergonomik sapları ile Vileda temizlik sistemleri, sizi yormadan konforlu bir şekilde evinizde istediğiniz hijyeni yakalamanızı sağlar. Süper emici paspas uçları ile iz bırakmadan pürüzsüz yüzey temizliği sunar. Aynı yerleri defalarca silip kurulamayla uğraşmadan tek seferde kusursuz temizlik elde edin.
 
Temizlikte yardımcınız Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti, 360 derece dönebilen üçgen paspas ucu ile en zorlu noktalara dahi ulaşmanızı sağlar. Dakikada 1000'den fazla dönerek mekanik sıkma işlemi yapabilen Vileda Turbo'nun ıslaklık seviyesini istediğiniz düzeyde ayarlayabilirsiniz. %100 mikrofiber paspas özelliği sayesinde geride toz, leke ve iz bırakmaz. Islak ya da hafif nemli kullanım imkânı sunan Vileda Turbo'yu, tüm zeminlerde güvenle kullanabilirsiniz.
 
Hızlı ve kolay yer temizliğinde bir diğer yardımcınız Vileda 1-2 Spray Max Mop, PowerZone teknolojisiyle geliştirilmiş mikrofiber paspas ucu ile tüm yüzeylerdeki kiri, tüyü ve tozu zemini çizmeden tek seferde toplayarak temizler. Sprey mopa entegre olan su haznesi ile kovasız pratik temizlik sunar. 180 derece dönebilen özel başlığı sayesinde ulaşılması zor yerleri bile kolaylıkla silebilirsiniz. Tetikleme sistemi ile çalışan Vileda Sprey Mop ile ıslaklık ayarını kontrol edin ve aynı sürede 2 katı yeri hızlıca temizleyin.
 
Farklı ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirilen temizlikte yardımcı dostunuz Vileda temizlik sistemlerini şimdi deneyin.
a brand of FREUDENBERG