TR-RED-BOX-Home-is-our-Placepsd.jpg

Bir evi neyin ev yaptığı fikri, hem muhteşem hem de oldukça basittir.

Her bir kişi için ev farklı bir anlam ifade eder, ancak hepimiz için değerli bir yerdir. Vileda olarak bizler, evlerini bugün ve gelecekte temizleyen ve düzenleyen herkes için bir evin nasıl hissettirdiği konusunda gözle görülür bir fark yaratmak istiyoruz.

Çünkü bir ev, kirli olduğunda aynı ev değildir.

Bugün: Güvende kalın

Bugün: Güvende kalın

Ev temizliğinde lider küresel bir markayız. Muhtemelen her gün milyonlarca insanın kullandığı dayanıklı ve yüksek kaliteli temizlik çözümleri sunuyoruz. Bunu sadece tek bir amaç için yapıyoruz; evlerinizi ve çamaşırlarınızı temiz ve hijyenik tutmak; ve ev işlerinizi biraz daha keyifli bir hale getirmek için…

Vileda olarak evde temizlik ve hijyenin günlük hayatımızda yeni bir anlam kazandığı  “Bugün, 2020’de”, en iyi yapabileceğimiz işlere odaklanmayı sürdürüyoruz; insanlar için bir fark yaratacağına inandığımız temizlik uzmanlığımız.
TR-Brand-Sensoric-Pictures.jpg

Bugün: Güvende Kalın

Bugün: Güvende Kalın

Ev temizliğinde lider küresel bir markayız. Muhtemelen her gün milyonlarca insanın kullandığı dayanıklı ve yüksek kaliteli temizlik çözümleri sunuyoruz. Bunu sadece tek bir amaç için yapıyoruz; evlerinizi ve çamaşırlarınızı temiz ve hijyenik tutmak; ve ev işlerinizi biraz daha keyifli bir hale getirmek için… Vileda olarak evde temizlik ve hijyenin günlük hayatımızda yeni bir anlam kazandığı “Bugün, 2020’de”, en iyi yapabileceğimiz işlere odaklanmayı sürdürüyoruz; insanlar için bir fark yaratacağına inandığımız temizlik uzmanlığımız. Çalışanlarımız, faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde ve fabrikalarımızda tam katılım sağlar. Ev ofislerinde, üretim tesislerinde veya mağazalarda sağlıklı kalmak için birinci öncelik olacak; süpermarket ve online satışlarda hijyenik Vileda bez ve kovaları, microfiber bezleri, yıkanabilir tekstil malzemelerini, eldivenleri, bulaşık yıkama ekipmanlarını ve diğer tüm temizlik malzemelerini kullanıcılarımıza ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Özellikle şimdi; evimiz rahatlık veren, korunma hissi sağlayan ve güç kazandıran bir yer haline geldi.

Size hizmet vermek ve “Evimi nasıl hijyenik tutabilirim?”, “Tek kullanımlık eldivenleri nasıl doğru bir şekilde kullanabilirim?”, “Paspas başlığını çamaşır makinesinde kaç derece sıcaklıkta yıkayabilirim?” veya “ Evde evcil hayvanım varken zeminlerimi dezenfekte edebilir miyim?” gibi sorularınıza yanıt vermek istiyoruz. “En Önemli Hijyen Kurallarımız” bölümünde özetlediğimiz ipuçlarına, püf noktalarına ve profesyonel uzman tavsiyelerimize göz atabilirsiniz. Umarız evinizi güvenli ve temiz bir yer olarak tutmanıza yardımcı olacağız. Buraya tıklayın.

Evde olduğunu hissetmek harika

Televizyon mesajımıza göz atın:

Yarın: İlgimizi koruyoruz

Yarın: İlgimizi koruyoruz

Vileda olarak, gelecek dönemde temizlik ve çamaşır bakımını şekillendirecek yenilikleri araştırmaya ve ilgimizi korumaya devam edeceğiz. Temizlik konusunda her zaman hayatınızı kolaylaştıran yeni, daha iyi veya daha uygun bir standart belirlemek için çalışıyoruz.

Dünyada, el kullanmadan içerisine gömülü sıkma sistemi ile zemin temizliğine olanak sağlayan ilk firmayız: Vileda Mocio paspas ve kovası. O zamandan beri, yüksek kaliteleri sebebiyle kumaşlarımız ve süngerlerimiz piyasadaki en güvenilir ürünler arasındadır. Zemin temizleme ürünlerimiz ve elektrikli buharlı temizleyicilerimiz, birçok en iyi ürün, ergonomi veya tasarım ödülü ile ödüllendirilmiştir. Son vakumlu robot serimiz ise evcil hayvan sahiplerinin evlerini kuru bir şekilde temizlemelerine yardımcı olmaktadır.

Yarından bakan bir gözle, bu öngörüyü sürdürmek istiyoruz. Yeni temizlik ve çamaşır bakımı fikirlerinden sıkılmıyoruz. DNA’mızın çoğunlukla dayanıklı ve kalıcı çözümlere odaklandığı bir şirket olarak, daha az atık ve malzemelerin ve nakliyenin daha efektif kullanımı söz konusu olduğunda daha ileriye gideceğiz. “Yeşil” inovasyonlar ve ambalajlar için çalışmak, ortaklarımızı, tedarikçilerimizi ve distribütörlerimizi bizi bu yönde takip etmeye ikna etmek için “LOVE IT CLEAN” girişimini oluşturduk. Vizyonumuz: Dünyayı daha temiz bir yer haline getirmek için buraya tıklayın

Bunlar yaratıcılık, yüksek dayanıklılık, sürdürülebilirlik ve sonuç performansı örnekleridir. Eğer evinizde bir Vileda ürünü kullandıysanız, sonunda farkı hissedeceksiniz.

Yaz aylarında ayaklarınızın altındaki serin fayansların ferahlatıcı hissi...
Oturma odasının zemininde çocuklarınızla piknik yapmak, kırıntıları ve döküntüleri umursamamak...
Merdiven üzerinde beyaz çoraplarınız ile inip çıkarken dans etmek...
Veya evye üzerinde çilek yemek...

Evde olduğunu hissetmek harika.

 
a brand of FREUDENBERG