Premium 2in1 - Çıkarılabilir Kanatlı Kurumalık


Ürün Kodu: 157333

Çıkarılabilir parçalara sahip Vileda Premium 2in1 çamaşır kurutmalığı, farklı boyutlardaki daireler ve farklı yıkama yükleriniz için ideal bir kurutmalıktır. Çıkarılabilir kanat, sadece birkaç çamaşırınız varsa ve çabuk kurumasını istiyorsanız, radyatör kurutmalığı olarak kullanmanıza olanak sağlar. Bu çok işlevli ve esnek boyutlarıdaki kurutmalıktan bugün yararlanmaya başlayın.

Ürün Özellikleri


1. 18 Metrelik Kurutma Alanı

Çıkarlabilir kanatlı Premium 2in1 toplamda 18 metre kurutma alanına sahiptir. Bu, iki yıkama yükünü veya bir büyük yıkama yükünü kurutabileceğiniz anlamına gelir.

2. 2 Özelliki 1 Arada

Çıkarılabilir kanat kolayca sökülerek balkona veya radyatöre asılabilir. Bu sayede çok fazla yer kullanmadan az miktarda çamaşırı hızlı bir şekilde kurutmak için yararlı bir seçenektir.

3. Kalın Orta Teller

Kurutucunun ortasında yer alan kalın teller, giysilerinizin kırışmasını azaltmaya yardımcı olur. Sağlamlık sağlayan ancak yine de kurutmalığın kolayca taşınması ve saklanması için yeterince hafif olmasını sağlayan kalın alüminyum malzemeden yapılmıştır.

Çıkarılabilir Kanatlı Vileda Premium 2in1 Çamaşır Kurutmalığı Hakkında Daha Fazla Bilgi

Çıkarılabilir Kanatlı Vileda Premium 2in1 Çamaşır Kurutmalığı Hakkında Daha Fazla Bilgi

Entegre radyatör kurutmalığa sahip Vileda Premium 2in1, ikili işlevi sayesinde değerli ve pratik yardımcıdır. Premium 2in1'in en önemli özelliği, çıkarılabilir kanattır. Bu kanat radyatörler, balkonlar ve hatta bir pencere gibi birçok farklı öğeye asılabilir. Bu nedenle, küçük çamaşır yükleriniz için kurutmalığa ihtiyacınız yoktur. Sökülebilir kurutma kanadı farklı destek genişliktikte yerlere uyacak şekilde ayarlanabilir. Sadece az miktarda çamaşırları çabucak kurutmak için çamaşırınızı yıkayın ve çıkarılabilir kurutma kanadını kullanın. Kurutma makineleri ve diğer kurutmalıklar ile karşılaştırıldığında Vileda Premium 2in1 kompakttır ve katlandığında çok fazla depolama alanı kaplamaz. 18 metrelik bir kurutma alanı sağlarken, çıkarılabilir kanadı ve katlanabilir özelliği sayesinde daha küçük alanlar için uygundur. Ayrıca çorap veya iç çamaşırı gibi küçük eşyalar için özel bir askı ile birlikte gelir. Vileda Premium 2in1'i şimdi alın!

YENİ VE GELİŞTİRİLMİŞ BİR KURUTMALIK

1

Sağlam Çelik Ayaklar

Premium 2in1, çelikten yapılmış güçlü ayakları sayesinde çok sağlam ve sabit bir duruşa sahiptir.
2

Küçük Çamaşır Tutucu

Ek çamaşır tucu sayesinde çorap ve küçük çamaşır parçalarını mandalsız asmanıza olanak sağlar.
3

Kolay Taşıma için Tekerlekler

Tamamen yüklendiğinde bile kolayca hareket ettirmek için 2 tekerlek ile birlikte gelir.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Premium 2in1 çıkarılabilir kanadı olan bir kıyafet kurutmalığıdır. Çıkarılabilir kanat, az miktarda çamaşırları hızlı bir şekilde kurutmak için bir radyatör veya balkona yerleştirilebilir.
Entegre radyatör havalandırmalı Premium 2in1'in boyutları: Yükseklik 91, Genişlik 180, Derinlik 57 cm. Kompakt bir elbise kurutmalığıdır ve küçük daireler için uygundur. Kullanılmadığı zaman düz katlanır ve kolayca saklanabilir.
İki normal yıkama yükünü veya bir büyük yıkama yükünü kurutabilirsiniz. 18 metre kurutma uzunluğuna ve 12,8 kg kurutma kapasitesine sahiptir.
Güçlü ayakları Premium 2in1'in dayanıklı olmasını sağlar. Sabit bir duruş sağlayan ancak aynı zamanda hafif ve kolay taşınmasını sağlamak için alüminyumdan yapılmıştır.
Mandallara ihtiyacınız yok. Kalın merkezi teller, giysilerinizin kırışmasını en aza indirmeye yardımcı olurken, ek küçük çamaşır tutucu çorap veya iç çamaşırı gibi küçük eşyaları tutabilir.
a brand of FREUDENBERG