Mixer 3 – 3 Katlı Kurutmalık


Ürün Kodu: 157244

Vileda Mixer, 3 kademeli çamaşır askısı ile toplam 30 metre kurutma alanına sahiptir. Bu 30 metrelik kurutma alanı ise Mixer'in özel 3 katlı tasarımı sayesinde küçücük bir alanda bulunur ve bu kurutmalık duşa bile kolayca yerleştirilebilir! Özel esnek birleşme yeri, kurutmalık rafının yerden tasarruf sağlamak için kısmen açık veya tamamen açık olarak kullanılmasını sağlar.

Ürün Özellikleri


1. 30 Metrelik Kurutma Alanı

Bu 3 katlı çamaşır askısı toplam 30 metre kurutma alanına sahiptir. Bu üç çamaşır makinesine eş değer çamaşırı kurutabileceğiniz anlamına gelir.

2. Esnek Bağlantı Noktaları

Bu lüks 3 katmanlı kurutma rafının ortasında esnek bir bağlantı noktası vardır. Mixer 3 tamamen açık kullanılabilir veya yerden tasarruf sağlamak için ikiye katlanabilir.

3. 6 adet bağımsız çamaşır rafı

Altı bağımsız rafa sahip, bu 3 katmanlı havalandırıcı çeşitli kurutma olanakları sunar. Bu özellikle uzun çamaşırlar için veya düz kurutma yapabilmek için uygundur.

3 Katlı Vileda Mixer 3 Hakkında Daha Fazla Bilgi

3 Katlı Vileda Mixer 3 Hakkında Daha Fazla Bilgi

3 raflı bu elbise askısı, küçük alanlarda günlük kurutma ihtiyaçlarınız için çok yönlü bir destek. Yararlı esnek bağlantı sayesinde, ikiye katlayabilir ve bir koridora, balkona hatta bir duşa bile koymanıza olanak tanır. Döner tekerlekler, bu katlanabilir kurutmalığı kolayca hareket ettirerek eviniz içerisinde kolayca taşımanıza olanak tanır. Zahmetsizce mutfağınızdan banyonuza, güneşli bir günde bahçenize bile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 30 metrelik kurutma uzunluğu tek seferde 3 yıkama yükünü kurutabileceğiniz anlamına gelir. Üç farklı raftaki altı farklı kurutma rafı size birçok kurutma seçeneği sunar. Bu 3 katmanlı tümüyle açılabilir kurutmalığı ister çeşitli çamaşırları kurutmak için tamamen açık olarak kullanın, dilerseniz uzun çamaşırları asmak ve kurutmak için bazı ızgaraları katlayın. Mixer 3 size herhangi bir çamaşır parçasını kurutulması gereken şekilde asmanıza olanak sağlar. Bu 3 katlı çamaşır askısındaki kurutma raflarını yeniden düzenleyerek kullanışlığını kolayca deneyin! Küçük ek çamaşırlık askısı, mandalsız olarak çorap ve iç çamaşır asmanıza izin verir. 3 katmanlı Vileda Mixer'in ayrıca elbise askısı için iki ekstra kancası vardır. Vileda Mixer 3'ü şimdi satın alın ve geniş kurutma kapasitesinin yanı sıra yerden tasarruf etmenin ve kullanışlı bir kurutmalık tadını çıkarın!

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

Kolay Taşıma için Tekerlekler

Vileda Mixer 3, kolayca hareket etmesini sağlayan küçük döner tekerleklere sahiptir.
2

Küçük Çamaşır Tutucu

Ek çamaşır tucu sayesinde çorap ve küçük çamaşır parçalarını mandalsız asmanıza olanak sağlar.
3

Esnek Kurutma Alanı

Esnek bağlantı noktaları sayesinde 3 kademeli Vileda Mixer'in yarısını katlayarak kullanın. Bu sayede daha az yer kaplar ve kolayca depolanabilir.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Vileda Mixer birden fazla kurutma rafı olan bir çamaşır kurutmalığıdır. Bu raflar kurutma ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeniden düzenlenebilir ve katlanabilirler.
Vileda Mixer 3'ün boyutları: Yükseklik 132, Genişlik 71, Derinlik 71 cm. Balkona, koridora ve bir duşun bile içine yerleştirilebilir. Kullanılmadığı zaman düz katlanır ve kolayca saklanabilir.
Normal kurutmalıklar ile karşılaştırıldığında, 30 metre kurutma alanı sayesinde üç normal yıkama yükünü kurutabilirsiniz.
3 raflı Vileda Mixer çelikten yapılmıştır ve bu da ona sağlam bir denge sağlar. Tekerlekleri sayesinde yüklü bile kolayca hareket ettirilebilir.
Mandal gerekmez. Giysilerinizi tellerin üzerine asın ve çorap, iç çamaşır gibi küçük eşyaları tutmak için ek küçük çamaşır tutucuları kullanın. Elbise askısı asmak için iki ek kanca mevcuttur.
a brand of FREUDENBERG