Rapid - Metalik Ütü Masası Kılıfı


Ürün Kodu: 142473

Vileda Rapid metalik ütü masası örtüsü, evrensel bir kolay oturuşa sahiptir ve her türlü tekstil için hızlı ve kırışıksız ütülemeyi garanti eder. Metalize kumaş ütünün ısısını yansıtarak ütüleme süresini kısaltır.

Ürün Özellikleri


1. Gelişmiş Malzeme Bileşimi

Vileda Rapid'in akıllı malzeme bileşimi, standart ütü masası kılıfların kıyasla daha hızlı ve daha verimli ütüleme sağlar. Özel metalik yüzeyi ütünün ısısını yansıtır geri yansıtarak ütü yapma süresini kısaltır.

2. Evrensel Uyum

Metalik ütü masası kılıfının çoğu ütü masasına uyduğundan emin olmak için Vileda Rapid'in uzunluğu ve genişliği ayarlanabilir. Entegre ayarlanabilir ipi ve birlikte verilen klips yardımıyla kılıfı kolayca ütü masasına sabitleyebilirsiniz.

3. Kalın Yüzey

Giysilerinizi ütülediğinizde, ütü masanızın rafından dolayı oluşan izlere daha da fazla eklemek yerine kırışıklıkları gidermek istersiniz. Vileda Rapid içerisindeki kalın köpük dolgu, kusursuz pürüzsüz bir sonuç için raf ve kıyafetleriniz arasındaki teması önler.

Vileda Rapid Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Rapid Hakkında Daha Fazla Bilgi

Giysilerinizi iyice ütülemek, özellikle de dolu kırışık çamaşır sepetiniz olduğunda, çok zaman alır. Vileda Rapid metalik ütü masası kılıfı, kırışık çamaşırlarınızı zahmetsizce ütülemenize yardımcı olduğu için buna bir son veriyor. Vileda Rapid modern ve zarif gümüş-gri bir tasarıma sahiptir ve gelişmiş bir malzeme bileşimine sahiptir. Kılıf yüzeyinde kullanılan metalize kumaş, ütü ısısını yansıtarak kırışıklıkların daha hızlı ve zahmetsizce ütülenmesini sağlar. En iyi sonuç için, Vileda Rapid'in metalize pamuklu yüzeyi, kıyafetlerin zarar görmeden ütüleme sırasında kaymamasını sağlamak için hafif pürüzlü bir yüzeye sahiptir. Vileda Rapid'in 110-130 cm uzunluğunda ve 30-45 cm genişliği sayesinde tüm ütü masaları için evrensel bir uyum sağlar, bu sayede ütü masası kılıfının avantajlarından herkes yararlanabilir. Kılıfı takmak için, ütü masanızın üzerine koyun ve çıkıntılı kumaşı köşelerinden aşağı doğru çekin. Kılıfı sabitlemek için, entegre ip ve klip ile sabitleyin. Yetersiz dolgu nedeniyle ütü yaparken kıyafetlerinizin kırışmasından daha kötü bir şey yoktur. Bu nedenle Rapid metalik ütü masası kılıfımız, giysilerinize ütü masasının sert yüzeyinin kıyafetlerinizi kırıştırmasını önleyen entegre kalın 4 mm'lik bir köpük ped içerir. Poliüretan köpük, ütülemeyi daha verimli ve zahmetsiz hale getiren daha yumuşak ve pürüzsüz bir yüzey sağlar. Ütü yapmak, Vileda Rapid metalik ütü kılıfı sayesinde daha kolay ve verimli olmamıştı. Vileda Rapid'inizi şimdi satın alın ve bu akıllı ütü masası kılıfı ile günlük yaşamınızı kolaylaştırın. Ne için bekliyorsun ? Şimdi farkı hissedin!

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

Yerleştirin

Metalik ütü masası kılıfını açtıktan sonra, ütü masanızın üstüne koyun ve ortalandığından emin olun. Sonra kenarlarından kumaşı aşağı doğru çekin.
2

Ayarlayın

Artık, güvenli bir kullanım için kılıfı ütü masanızın boyutuna göre entegre ipi sayesinde sıkabilirsiniz.
3

Sabitleyin

Son olarak, ütü masanızı kullanırken kılıfı yerinde tutmak için ipi bağlayın ve birlikte verilen Vileda klipsinin yardımıyla sabitleyin.

ÖZELLİKLERİ

a brand of FREUDENBERG