Cam Bezi 2'li Paket


Ürün Kodu: 157953

Vileda Cam Bezi cam ve aynalarda etkin temizlik sağlar. Cam bezi sayesinde aynalarınız iz kalmadan temizlenirken cam yüzeyleriniz pırıl pırıl olacaklar.


Ürün Özellikleri


1. Lekesiz Temizlik

Cam silerken geride iz bırakmamak zaman zaman çok yorucu olabilir. Vileda Cam Bezi ise aksine kolayca parlaklık sağlarkan iz bırakmadan camlarınızı silmenizi sağlar. Artık cam ya da aynalarınızda daha fazla lekeye yer yok!

2. Çamaşır Makinesinde Yıkanabilir

Cam bezinizi temizlemek için 60 ° C'ye kadar çamaşır makinesinde ya da elde yıkama yaparak tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Vileda Cam Bezi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Cam Bezi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Cam Bezi ile tüm cam yüzeylerinizde arkasında iz kalmadan pırıl pırıl temizlik sağlayabilirsiniz. Leke ve su izleri artık geride kaldı. Şimdi daha etkili ve hızlı bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Temizlik sonrasında bezinizi kolayca elde ya da çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Vileda Cam Bezi'ni krem rengi / kahverengi tonlarında üretmiştir böylece diğer bezleriniz arasında kolayca ayrıştırabilirsiniz. Temiz yüzeylerdeki yağ lekeleri, su izleri ya da lekeleri çıkarmak zaman zaman çok yorucu olabilir. Vileda Cam Bezi ve özel temizlik tekniği ile bu durum sizin için problem olmaktan çıkacak. Vileda ürünleri aynı zamanda kalitesi, uzun ömürlü ve rahat kullanımları ile de öne çıkmaktadır. Şimdi hemen bir Vileda Cam Bezi satın alın ve bugünden itibaren cam yüzeylerinizdeki leke ve izlerle kolayca başa çıkın.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

İdeal cam bezini oluşturmak için ürün bileşeninde %67 viskoz, %33 poliuretan kullanılmıştır.
Evet, Vileda Cam Bezi'ni aynı zamanda banyo fayanslarında ya da mutfak tezgahlarında da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ekranlarda ve kameralarınızın lenslerinde de kullanım sağlayabilirsiniz.
Özel geliştirilmiş bez yapısı sayesinde Vileda Cam Bezi temizlik sonrasında camlarınızda leke ya da iz kalmasını engeller.
a brand of FREUDENBERG