%30 Mikrofiberli Temizlik Bezi 3'lü Paket


Ürün Kodu: 158819

Vileda Temizlik Bezi %30 mikrofiberli yapısıyla derinlemesine temizlik sağlarken içerdiği gümüş klorür iyonlar sayesinde bezde kötü koku oluşumunu azaltır.

Ürün Özellikleri


1. Derinlemesine Temizlik

%30 Mikrofiberli yapısı sayesinde daha uzun ömürlü ve güçlü yapıdadır. Her türlü kirde hatta zorlu yağ lekelerinde üstün temizlik sağlar.

2. Kötü Kokuya Son

İçerdiği gümüş klorür iyonlar sayesinde bezde kötü koku oluşumunu geciktirir.

3. Ekstra Emiş Gücü

Doğal elyaf bileşimi sayesinde mükemmel emiş gücüne sahiptir.

Vileda %30 Mikrofiberli Temizlik Bezi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda %30 Mikrofiberli Temizlik Bezi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda %30 Mikrofiberli Temizlik Bezi doğal elyaf bileşimi sayesinde mükemmel emiş gücüne sahiptir. Çok amaçlı kullanımı evinizin her yerinde dilediğiniz gibi kullanım imkanı sunar. Bezin temizlik performansını arttırmak için % 30 Mikrofiber içerir, bu sayede her türlü kirde hatta zorlu yağ lekelerinde bile üstün temizlik sağlar. Bunu yanı sıra, mikrofiber içerik bezin deforme olmasını azaltarak uzun ömürlü kullanım sağlar. Bez yapısında yer alan gümüş klorür iyolar sayesinde bezde kötü koku geciktirir. Çamaşır makinesinde yıkanabilen bez yapısı sayesinde kullanım sonrasında bezinizi tekrar tekrar yıkayarak daha hijyenik ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Vileda %30 Mikrofiberli Temizlik Bezi'ni şimdi hemen satın alarak günlük temizlik işlerinizi çok daha pratik hale getirebilirsiniz.

GELİŞTİRİLMİŞ %30 MİKROFİBERLİ TEMİZLİK BEZİ

1

Çok Amaçlı Kullanım

Geliştirilmiş özel bez yapısı tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlarken aynı zamanda üstün emiş gücü sağlar. Bu sayede günlük tüm temizlik işlerinizde kullanabilirsiniz.
2

Dayanıklı Yapı

%30 mikrofiberli dokusu bezin deforme olma süresini geciktirerek daha uzun ömürlü kullanım sağlar.
3

Etkin Leke Çıkarma

Vileda Temizlik Bezi %30 mikrofiberli dokusu sayesinde yağ lekesi gibi en zorlu lekelerde bile üstün temizlik sağlar.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Her paket içerisinde 3 adet Vileda %30 Mikrofiberli Temizlik Bezi yer almaktadır. Dilerseniz birkaç paket alarak daha uzun süreli kullanım da sağlayabilirsiniz.
Bez yapısı içerisinde %50 viskoz, %30 polyester ve %20 polipropilen yer almaktadır.
a brand of FREUDENBERG