Sünger Bez 3'lü Paket


Ürün Kodu: 121997

Kuru haldeki ağırlığının 10 katına kadar sıvı emebilen Vileda Sünger Bez mükemmel emiş gücü sağlar ve son derece dayanıklıdır.

Ürün Özellikleri


1. Pratik Temizlik

10 kat emici dokusu sayesinde pratik temizlik sunar ve ardında iz bırakmaz.

2. Uzun Süre Yepyeni

Pamuk ve selülozdan oluşan dayanıklı dokusu sayesinde Vileda Sünger Bez son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir ve uzun süre kullanabilirsiniz.

3. %100 Doğada Çözünür

Vileda Sünger Bez üstün yapısı sayesinde ultra emici ve uzun ömürlü bir kullanım sağlarken içerdiği %100 Doğada Çözünür bileşenler sayesinde aynı zamanda doğayı korumanıza yardımcı olur.

Vileda Sünger Bez Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Sünger Bez Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Sünger Bez, kuru haldeki ağırlığının 10 katı emiş gücü sağlayan geliştirilmiş ultra emici yapısı sayesinde ıslak kullanımlar için idealdir. İz ve tüy bırakmadan yüzeyleri kolayca kurutur ve temizler. Selüloz ve pamuktan oluşan yapısı sıradan sünger bezlere göre daha kalındır. Bu sayede son derece dayanıklıdır ve daha uzun süre kullanım sağlarsınız. Ergonomik şekli ve dalgalı yapısı sayesinde kir ve kalıntı toplama performansı mükemmeldir. İçerdiği %100 Doğada Çözünür bileşenler sayesinde evinizde etkin temizlik sağlarken aynı zamanda doğayı korumaya da destek olursunuz. Siz de satışa sunulan Vileda Sünger Bez 3'lü Paket'i hemen satın alarak yüzeylerinizde mükemmel parlaklık sağlarken doğanın korunmasına yardımcı olabilirsiniz.

GELİŞTİRİLMİŞ SÜNGER BEZ

1

Etkin Kir Toplama

Beziniziz dalgalı yüzey yapısı sayesinde mükemmel kir ve kalıntı toplama performansı sunar.
2

Ultra Emiş Gücü

Beziniz özel yapısı sayesinde kuru haldeki ağırlığının 10 katına kadar sıvı emer ve yüzeylerinizde mükemmel parlaklık sağlar.
3

Üstün Dayanıklılık

Pamuk ve selülozdan oluşan yapısı üstün dayanıklılık sağlar ve Vileda Sünger Bez'iniz uzun süre yepyeni kalır.

ÖZELLİKLERİ

a brand of FREUDENBERG