Tırtıklı Temizlik Bezi 4+1 Avantaj Paketi


Ürün Kodu: 159791

Vileda Tırtıklı Temizlik Bezi, kir söken cepleri sayesinde üstün kir toplama performansı sunarken %30 mikrofiberli yapısı ile uzun ömürlü ve derinlemesine temizlik sağlar.


Ürün Özellikleri


1. Kir Söken Cepler

3 boyutlu novolon yapısı sayesinde klasik çok amaçlı temizlik bezlerine kıyasla %40 daha fazla kir söker.

2. Derinlemesine Temizlik

%30 Mikrofiberli yapısı sayesinde daha uzun ömürlü ve güçlü yapıdadır. Her türlü kirde hatta zorlu yağ lekelerinde üstün temizlik sağlar.

3. Kötü Kokuya Son

İçerdiği gümüş klorür iyonlar sayesinde bezde kötü koku oluşumunu geciktirir.

Vileda Tırtıklı Temizlik Bezi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Tırtıklı Temizlik Bezi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Tırtıklı Bezi doğal elyaf bileşimi sayesinde mükemmel emiş gücüne sahiptir. İçerdiği %30 Mikrofiberli yapı ise tüm lekeler üzerinde etkin bir temizlik sağlar. Aynı zamanda mikrofiberli yapısı ile daha geç deforme olur ve daha uzun ömürlüdür. İçerdiği gümüş klorür iyonlar bezinizde kötü koku oluşumunu geciktirir ve daha uzun süre hijyenik bir şekilde kullanabilirsiniz. Diğer çok amaçlı temizlik bezlerinden farklı olarak içerdiği tırtıklı yapısı ve kir söken cepler sayesinde üstün kir toplama performansı sunar. Kir söken cepleri sayesinde klasik çok amaçlı temizlik bezlerine kıyasla %40 daha fazla kir toplar, arkasında kir bırakmaz.Çamaşır makinesinde yıkanabilen bez yapısı sayesinde kullanım sonrasında bezinizi tekrar tekrar yıkayarak daha hijyenik ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Günlük temizlik işlerinizde en kullanışlı yardımcınız haline gelecek Vileda Tırtıklı Temizlik Bezi'ni şimdi hemen satın alarak siz de iz bırakmayan temizliğin tadını çıkartabilirsiniz.

GELİŞTİRİLMİŞ TIRTIKLI TEMİZLİK BEZİ

1

Kir Söken Cepler

Novolon teknolojisine sahip tırtıklı bez yapısı içerdiği kir söken cepler sayesinde sıradan çok amaçlı temizlik bezlerine kıyasla %40 daha fazla kir söker.
2

Dayanıklı Yapı

%30 mikrofiberli dokusu bezin deforme olma süresini geciktirerek daha uzun ömürlü kullanım sağlar.
3

Çok Amaçlı Kullanım

Geliştirilmiş özel bez yapısı tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlarken aynı zamanda üstün emiş gücü sağlar. Bu sayede günlük tüm temizlik işlerinizde kullanabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Her paket içerisinde 4+1 adet Vileda Tırtıklı Temizlik Bezi yer almaktadır. Bu sayede 4 temizlik bezi fiyatına 5 temizlik bezi satın alarak ev ekonomisine de katkıda bulunursunuz.
Bez yapısı içerisinde %50 viskoz, %30 polyester ve %20 polipropilen yer almaktadır.
a brand of FREUDENBERG