Actifibre Soft Bez 2'li


Ürün Kodu: 171813

Actifiber teknolojisine sahip Vileda Actifibre Soft Bez yeni nesil mikrofiber bez kategorisine liderlik ediyor. Yüksek emiş gücü sayesinde iz bırakmadan temizleyen, yüzeydeki tüm kirleri toplayan yumuşak dokulu Vileda Actifibre Soft Bez yüzey temizliğinde sunduğu çözümlerle evinizde harikalar yaratacak.


Ürün Özellikleri


1. Aktif Emiş Gücü

Temizlik sonrası oluşan su izlerini görmek istemiyorsanız, Vileda Actifibre Soft %100 mikrofiber bez favori temizlik uzmanınız olacak. Vileda bezlerinin en iyisi olan Actifibre Soft, aktif emiş gücü sayesinde su izi ya da leke bırakmadan temizlik sağlar.         

2. Yeni Nesil Mikrofiber Teknoloji

Yeni nesil mikrofiber teknolojisi ile Vileda Actifibre Soft Bez birçok farklı temizlik ihtiyacını bir arada karşılar. Islak ya da kuru rahatça kavranabilir ve tüm yüzeyleri ardında iz bırakmadan temizler. Yüksek emiş gücü ile su izi bırakmazken, en inatçı kirlerde bile etkili temizlik sunar

3. İki Renk Seçeneği

Vileda Actifibre Soft Bez Seti'nde yer alan aynı kalite ve özelliklerde tasarlanmış pembe ve gri olmak üzere farklı renklerdeki bezler ile Vileda Actifibre Soft Seti'nizi kullanım yerlerine göre ayrıştırabilirsiniz.

Vileda Aktifibre Soft Bez Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Aktifibre Soft Bez Hakkında Daha Fazla Bilgi

Yeni etkili bir temizlik aracına mı ihtiyacınız var? Yeni Nesil Mikrofiber teknolojisini denemek için hazır mısınız? Vileda ürün ailesine en yeni katılan ürünümüz Vileda Actifibre Soft Bez, sahip olduğu özellikleri ve yapabilecekleri ile denenen ve test edilen ürünlerin en iyi özelliklerini tek bir üründe sunar.  

En iyi bezlerimizin birleşimi şimdi yeni yumuşak dokusuyla:
- Daha fazla lekeye ya da ize yer yok, cam bezlerinde olduğu gibi
- Su ve benzer sıvılar için yüksek emiş gücü- yüksek emiş gücü olan sünger bezler gibi
- Yumuşak dokusu ile yeni geliştirilen Vileda Actifibre Soft bezlerimizden satın alın. Özel kabartma dokusu inatçı lekelere karşı geliştirilmiş performans sağlar ve zor lekeleri bile temizler. Bezin kullanım sonrasında kurutma performansı Vileda uzmanları tarafından en üst düzeyde geliştirildiği için ıslak kullanım sonrasında yüzeyleri kurulamanıza gerek kalmaz.

İster mutfağınızı, ister banyonuzu ya da herhangi farklı bir yeri temizleyin, Actifibre teknolojisine sahip mikrofiber beziniz rahat, etkili ve çok amaçlı temizlik sunarak günlük temizlik işlerinizi kolaylaştıracağını garanti eder. Uzun ömürlü kullanım sağlayan bu ürün tüm yüzeylerinizin pırıl pırıl olması ve evinizin ışıldaması için tasarlandı. O tek başına hem toz alır, hem temizler, hem siler, hem de sünger görevi görür - hepsi bir arada!

Beziniz hijyenik özelliğini koruması için düzenli olarak yıkayınız. Elde yıkama ya da çamaşır makinenizde 60 °C 'ye kadar yıkama yapabilirsiniz. Actifibre teknolojisine sahip yumuşak mikrofiber bez tüm mikrofiber bezler arasında bir yıldızdır ve her türlü modern ev işlerinde kullanılabilir. Kendi temizlik araçlarınıza ekleyin ve tüm performansını gözlemleyin. Çamaşır makinesinde yıkanabilen yüksek kalite Actifibre Bez ile hayatınızı kolaylaştırın!

Ürün Avantajları

1

İz Bırakmayan Performans

Vileda Actifibre Soft Bez, aynı bir cam bezi gibi ardında iz ve leke bırakmadan temizler. Süper emicidir.

2

Yumuşak Doku

Nazik yumuşak dokusu ve esnekliğiyle ıslak veya kuru kullanıma uygundur.
3

Kolay Durulama

Özel kaplaması sayesinde kir ve tozdan arınarak kolayca durulanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, mikrofiber bezlerimiz geliştirilen yumuşak dokuları sayesinde iz ya da leke bırakmadan temizlik sağlar. Böylece cam, fayans gibi hassas yüzeylerinizde oluşacak hasar konusunda hiçbir endişeniz kalmaz.
Teknolojisi yenilenerek yumuşak dokulu olarak geliştirilmiştir.
a brand of FREUDENBERG