Mikrofiber Colors Çok Amaçlı Temizlik Bezi 4'lü Paket


Ürün Kodu: 151505

Vileda Mikrofiber Colors Çok Amaçlı Temizlik Bezi 4'lü paketiyle mükemmel parlaklık sağlar. Rengarenk %100 mikrofiber bezleriniz ile ıslak ya da kuru farketmeksizin yüzeylerinizde mükemmel temizlik sağlarsınız. Pakette yer alan 4 farklı renkteki bez sayesinde evinizde herbir farklı noktanın temizliği için farklı bir renk seçerek bez kullanım alanlarını ayrıştırabilirsiniz.

Ürün Özellikleri


1. Yüksek Emiş Gücü

Vileda Mikrofiber Colors Çok Amaçlı Temizlik Bezi'nin güçlü emiş gücü sayesinde kir ve yağ kalıntıları kolayca emilir. Temizlik sonrasında istenmeyen izlerle karşılaşmazsınız.

2. Islak & Kuru Kullanım

Mikrofiber bezlerimiz hem ıslak hem kuru olarak en iyi temizlik performansını sunar. Bu sayede ihtiyacınıza göre ister pratik kuru bir bez olarak ister daha derinlemesine temizlik sağlamak için ıslak bir şekilde kullanabilirsiniz.

3. Rengarenk Temizlik

Paket içerisinde yer alan farklı renklerdeki bezleriniz sayesinde farklı temizlik alanlarınıza özel renkler belirleyebilirsiniz. Bu sayede hangi bezi hangi yüzey için kullanıyordum karmaşası yaşamadan daha hijyenik bir temizlik sağlarsınız.

Vileda Mikrofiber Colors Çok Amaçlı Temizlik Bezi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Mikrofiber Colors Çok Amaçlı Temizlik Bezi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Temizlik, yer silme, tezgah silme gibi işler günlük ev işlerimizin olmazsa olmazları. Maalesef doğru temizlik yardımcılarını kullanmadığımızda bu işler uzun ve zorlu işlere dönüşebiliyor. Geliştirdiğimiz Vileda Mikrofiber Colors Çok Amaçlı Temizlik Bezi ile tüm bu günlük ev işleri artık daha kolay. Yüksek emiş gücüne sahip %100 mikrofiber bezi, ister ıslak ister kuru, ister deterjanla ister yalnızca su ile kullanabilir aluminyum, ahşap, lamine ya da PVC gibi farklı yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Ev işlerinin her noktasında hijyen çok önemli bir rol oynar. Bunun için %100 mikrofiber bezlerimizi çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun bir şekilde geliştirdik. Çok amaçlı %100 mikrofiber bezinizi temizlik sonrasında çamaşır makinesinde 60 ° C'de yıkayarak sonraki kullanımlarınızda hijyenik bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz. Vileda Mikrofiber Colors Çok Amaçlı Temizlik Bezi'niz ile cam temizliği, mutfak tezgahlarının parlatılması ve leke çıkarma gibi pek çok farklı günlük temizlik işini tamamlayabilirsiniz. Her alan için farklı bir renk: Vileda Mikrofiber Colors Çok Amaçlı Temizlik Bezi ev işlerinizi kolayca planlamanız için tek bir pakette 4 farklı renk sunar. Böylece temizlediğiniz her alan için farklı bir renk seçerek temizlik sırasında bezlerinizin karışmasına engel olursunuz. Hemen Vileda Mikrofiber Colors Çok Amaçlı Temizlik Bezi'ni satın alın ve günlük temizlik işlerinizi daha pratik ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirmenin tadını çıkarın.

GELİŞTİRİLMİŞ ÇOK AMAÇLI %100 MİKROFİBER BEZ

1

Etkin Leke Çıkarma

%100 mikrofiber bezlerin yüksek emiş gücü sayesinde yüzeylerdeki küçük ya da büyük farketmeksizin tüm lekeleri kolayca temizleyin.
2

Deterjansız Kullanım

Ultra etkili mikrofiber bezleri ister deterjanla birlikte ister yalnızca su ile ister kuru bir şekilde kullanabilirsiniz. %100 mikrofiber dokusu her koşulda etkin temizlik sağlar.
3

Kurumuş Lekelerin Temizliği

%100 mikrofiber bezleriniz ile kurumuş inatçı lekeleri kolayca temizleyebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, çok amaçlı %100 mikrofiber bezi cam temizliğinde kullanabilirsiniz. Cam yüzeyde kullanmadan önce yıkandığından ve temiz olduğundan emin olun böylece önceki kullanımınız nedeniyle cam üzerinde istenmeyen izler oluşmasının önüne geçersiniz.
a brand of FREUDENBERG