Comfort Extra Eldiven - Hassas Ciltler İçin Ekstra Emici


Ürün Kodu: 131438

Geliştirilmiş Vileda Comfort Extra eldivenler ile günlük ev işlerinizi hızlı, güvenli ve keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özel olarak geliştirilen köpük astarı sayesinde hassas ciltlerde bile rahat bir kullanım sağlar. Terlemenin önüne geçerek uzun süre kullanım sonrasında bile ellerinizin kuru ve ferah kalmasını sağlar.

Ürün Özellikleri


1. Doğal Lateks

Uzun ömürlü kullanım sağlayan Vileda Comfort Extra Eldivenler en iyi kalitedeki doğal lateksten üretilmiştir. Daha dayanıklı bir yapıda olması ve uzun süre tekrar tekrar kullanılabilmesi için kullan at eldivenlere kıyasla biraz daha kalın yapıdadır.

2. Özel Geliştirilen Köpük Astar

Özel geliştirilmiş köpük astar yapısı sayesinde klasik pamuk astarlı eldivenlere kıyasla 4 kat daha emicidir. Bu sayede elleriniz hep kuru ve ferah kalır.

3. Maksimum Kavrayış

Elin avuç kısmındaki özel dokulu yüzeyi sayesinde daha iyi kavrayış sunar. Böylece hassas eşyalarınızın temizliğinde ya da bulaşık yıkama esnasında eşyaların kaymasından endişe etmeden rahatça kullanabilirsiniz.

Comfort Extra Eldivenler Hakkında Daha Fazla Bilgi

Comfort Extra Eldivenler Hakkında Daha Fazla Bilgi

Comfort Extra Eldivenler ile daha konforlu ve pratik yeni bir temizlik deneyimine hazır olur. Doğal lateks kullanılarak üretilen eldivenler ellerinize kolayca uyum sağlar (3 farklı bedeni mevcuttur.) Özel olarak geliştirilen köpük astarı klasik pamuk astarlara kıyasla 5 kat daha iyi emiş gücüne sahiptir. Böylece elleriniz terlemez, uzun süreli kullanımlarda bile kuru ve ferah yapıda kalırlar. Bulaşık yıkamadan yüzey temizliğine Comfort Extra eldivenlerinizi günlük ev işlerinizin her alanında kullanabilirsiniz. Eldivenleriniz aynı zamanda deterjan ya da seyreltilmiş kimyasal kullanımlarında cildinizi koruyacaktır. Avuç bölümünde yer alan desenli özel tasarımı sayesinde daha iyi bir kavrayış deneyimi sunan Comfort Extra Eldivenler ile hassas objelerinizi bile elinizden kaymasına endişe etmeden kolayca temizleyebileceksiniz. Daha güvenli ve konforlu temizlik deneyimi için Comfort Extra Eldivenleri'nizi satın alın.

HASSAS CİLTLER İÇİN LATEKS ELDİVENLER

1

Eldivenlerinizi Takın

Bedeninize göre satın almış olduğunuz eldivenleri kolayca takın.
2

Temizliğe Başlayın

Avuçlarında yer alan kaymayı önleyici desenler ile elinizdeki eşyaların kaymasından endişe etmeden günlük temizlik işlerinizi yapmaya başlayın.
3

Konforlu Temizliğin Tadını Çıkartın

Temizliği bitirdiğinizde eldivenlerinizi çıkartın. Geliştirilmiş köpük astar sayesinde ellerinizin hala kuru ve ferah olduğunu farkedeceksiniz.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, Comfort Extra eldivenlerimiz doğal lateks içerdiği için lateks alerjisi olan kişilerin kullanımı için uygun değildir. Lateks alerjisi olan kullanıcılarımız için nitril eldiven çeşitlerimiz de satışa sunulmaktadır. Nitril eldivenler lateks içermez. Bu nedenle alerji dostudur.
Hayır, geliştirilmiş özel köpük astarı sayesinde eldivenleriniz yüksek emiş gücüne sahiptir ve ellerinizin terlemesine engel olur.
Evet, Comfort Extra Eldivenler dış etkenlere ve basınca karşı dayanıklıdır. Bu sayede zorlu ev işlerinde de tercih edebilirsiniz.
Evet, doğal lateks içeriği sayesinde eldivenlerinizi dayanıklı yapıdadır ve tekrar tekrar kullanabilirsiniz.
a brand of FREUDENBERG