Extra Sensation - Pamuk Astarlı Eldiven


Ürün Kodu: 129541

Pamuk astarlı eldivenlerimiz özellikle tüm hassas işleriniz için uygundur. Extra Sensation eldivenlerde kullanılan malzeme en iyi kalite lateks içermektedir. Bu sayede tüm günlük ev işlerinizde daha konforlu bir kullanım sağlarsınız. Yırtılmaya karşı dayanıklı eldivenler aynı zamanda dokunma hissini koruyacak şekilde ince yapıdadır.

Ürün Özellikleri


1. Geliştirilmiş Dokunma Hissi

Pamuk astarlı Extra Sensation Eldivenler tüm ev işlerinizde daha iyi bir dokunma hissi sağlamak üzere ince bir yapıya sahiptir. Böylece dokunduğunuz objeleri hissedebileceğiniz geliştirilmiş kavrayış imkanı sunarlar.

2. Yırtılmaya Karşı Dayanıklı Yapı

Pamuk astarlı Extra Sensation Eldivenler hem ince hem de dayanıklıdır. En önemli özelliklerinde biri de sahip oldukları yırtılmaya karşı dayanıklı yapılarıdır.

3. Hassas İşleriniz İçin Uygun

En iyi kalitede lateks kullanılarak üretilen eldivenleriniz bulaşık yıkama, mutfak temizliği ya da cam temizliği gibi hassas ev işlerinizde konforlu bir kullanım sağlar.

Vileda Extra Sensation Eldiven Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Extra Sensation Eldiven Hakkında Daha Fazla Bilgi

Temizlik, bulaşık yıkama gibi pek çok ev işi ellerinizin ve cildinizin tahriş olmasına neden olabilir. Zorlu koşullara ve seyreltilmiş deterjanlara karşı koruma sağlamanız için yeni geliştirilen pamuk astarlı eldivenlerimizi deneyin. Dayanıklı Extra Sensation eldivenler oldukça kullanışlıdır ve aşağıdaki farklı alanlarda size yardımcı olabilir: Mutfak eldiveni Banyo eldiveni Bahçe eldiveni Birkaç istisna dışında Extra Sensation Eldivenleri'nizi hemen hemen her yerde kullanabilirsiniz. Örneğin bahçenizi süpürürken ya da temizlerken pamuk astarlı eldivenlerinizi dış mekan eldiveni olarak kullanabilirsiniz. Bunun dışında eldivenleriniz tüm hassas ev işleriniz için de idealdir. Eldivenleriniz tüm mutfak işleriniz için mükemmel yapıdadır. Yumuşak dokusu ellerinizi zorlu koşullara ve deterjanlara karşı korur. Aynı zamanda eldivenleriniz su geçirmezdir bu da Extra Sensation'ı mükemmel bulaşık eldiveni yapan noktalardan biridir. Pamuk astarlı kaymaz eldivenler o kadar incedir ki kullanım esnasında dokunduğunuz yüzeyleri rahatça hissedebilirsiniz. Şimdi hemen Extra Sensation Eldiven'i satın alın ve cildinizde eldivenlerin yumuşak dokusunu hissedin.

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

Konforlu Kullanım

Su geçirmez lateks eldivenleriniz pamuklu astarla kaplıdır. Bu sayede konforlu kullanım sağlar.
2

Kolay Kavrayış

Pamuk astarlı su geçirmez lateks eldivenleriniz ellerinizi yumuşakça kavrar. Ayrıca sahip olduğu kaymayı engelleyen yapısı sayesinde kolayca kavrayabilirsiniz.
3

Yüzeyleri Rahatça Hissedin

Extra Sensation'ın ince yapısı, yüzeyleri rahatça hissetmenize yardımcı olur.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Vileda Extra Sensation Eldivenler küçük, orta ve büyük bedenlerde satışa sunulmaktadır. Elinize en uygun bedeni seçerek satın almanızı öneririz.
Her pakette bir çift eldiven yer almaktadır.
Hayır, eldivenler pamuklu astarı sayesinde kolayca takılıp çıkartılabilir.
Evet, lateks alerjisi olan kullanıcılarımız için nitril eldiven çeşitlerimiz de satışa sunulmaktadır. Nitril eldivenler lateks içermez. Bu nedenle alerji dostudur.
Ürün açık turkuaz renklerinde satışa sunulmaktadır.
a brand of FREUDENBERG