Universal Standard Eldiven


Ürün Kodu: 167367

Vileda Universal Standard Eldivenler günlük ev temizliğinde ellerinizi kire karşı korur. Doğal lateksten yapılmış çok amaçlı eldivenlerdir, ıslak veya kuru koşullarda iyi bir tutuşa sahiptir. Pamuklu iç astarı sayesinde rahat bir kullanım sunar. Yırtılmalara karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. S/M/L olmak üzere farklı bedenleri mevcuttur.


Ürün Özellikleri


1. Pamuklu İç Astar

Pamuklu iç astarı sayesinde kolaylıkla giyilir ve rahat bir kullanım sağlar. Ellerinizi terletmeden yumuşak kalmalarını kolaylaştırır.

2. Dayanıklı

Yırtılmalara karşı dayanıklı yapısı ile tekrar tekrar kullanıma uygundur. Uzun ömürlüdür.

3. Doğal Lateks

Vileda Universal Standard eldivenler, lateks alerjilerine neden olabilen %100 doğal lateksten üretilmiştir. Bu sayede diğer eldiven çeşitlerine kıyasla daha doğa dostudur. Ancak lateks alerjisi olan kişiler için uygun değildir.

Vileda Universal Standard Eldivenler Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Universal Standard Eldivenler Hakkında Daha Fazla Bilgi

Günlük ev temizliği için ideal olan pembe çok amaçlı eldivenlerdir. Avuç içi ve parmak uçlarındaki yüzey desenleri sayesinde bulaşık yıkama gibi hassas işler sırasında da iyi bir kavrayış sağlarlar. Pamuklu iç astarı sayesinde terletmez ve ellerinizin yumuşak kalmasına yardımcı olur. Talimatlar: Çıkarmadan önce eldivenleri yıkayın. Doğrudan güneş ışığına veya başka herhangi bir ısı kaynağına maruz bırakmaktan kaçınarak kurumasını bekleyin.  DİKKAT: Bu ürün, alerjik reaksiyonlara neden olabilecek doğal lastik lateks içerir. Ev içi kullanım için uygundur, eldivenleri aşındırabilen tehlikeli ve ağır kimyasallarla birlikte kullanımı önerilmemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Günlük ev temizliği için özel olarak tasarlanmıştır. Bulaşık yıkama için ideal eldivenlerdir. Ellerinizi kire ve deterjana karşı korur. Ancak eldivene ve cildinize zarar verebilecek ısı kaynakları veya aşındırıcı-tehlikeli kimyasallarla kullanılması önerilmemektedir.
a brand of FREUDENBERG