Çelik Bulaşık Teli - 3 al 2 öde


Ürün Kodu: 160563

Vileda Çelik Sünger güçlü yapısı ile inatçı kalıntılar ve yanmış kirlere karşı kusursuz bir performansı sunar. Bu uzun ömürlü kullanım sağlayan dayanıklı paslanmaz çelik sünger, tava, ızgara, fırın ve çelik yüzeylerdeki zorlu temizlikler için idealdir.

Ürün Özellikleri


1. Paslanmaz Çelik Yapısı

Üretiminde tercih edilen en kaliteli hammaddeler sayesinde paslanmaz çelik süngerlerimiz oldukça dayanıklıdır ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Bu çelik sünger sizin için en rahat kullanımı sağlaması ve paslanmaması için en iyi çelik malzemeler seçilerek üretilmiştir.

2. Spiral Tasarım

Paslanmaz çelik süngerin spiral tasarımı sayesinde pürüzsüz ve her noktaya ulaşabileceğiniz kolay kullanımın tadını çıkartın.

3. Yanık Karşıtı Temizlik

Yüzeylerinize en çok işlemiş inatçı yanık izlerinde bile etkili olan oldukça dayanıklı ve etkili paslanmaz çelik süngerinizi kullanabilirsiniz.

Vileda Çelik Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Çelik Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Çelik Sünger ile mutfak eşyalarınızdaki tüm kalıntı ve kirleri hızlı ve etkili bir şekilde temizleyin. Vileda Çelik Sünger'in %100 paslanmaz çelik yapısı sayesinde yanık ya da yüzeydeki izler gibi en inatçı kalntıları bile kısa süre içerisinde çıkarabilirsiniz. Özel olarak geliştirilen spiral tasarımı, çelik süngerin kolayca ve ergonomik bir şekilde kavranarak rahatça temizlemenize olanak sağlar. Vileda Çelik Sünger %100 saf paslanmaz çelikten oluşur. Bu sayede uzun süreli kullanımlara karşı dayanıklıdır. Güvenle ev temizlik araçlarınıza ekleyebilirsiniz. Şimdi hemen Vileda Çelik Sünger satın alın ve günlük temizlik araçlarınıza değerli bir parça ekleyerek Vileda paslanmaz çelik süngerin gücünü keşfedin.

GELİŞTİRİLMİŞ YENİ TASARIM

1

Rahat Kavrayış

Herhangi bir eldiven ya da koruyucu farklı bir araç kullanmaksızın paslanmaz çelik süngeri rahatça kavrayıp ergonomik bir kullanım sağlayabilirsiniz.
2

Düşük Efor ile Yüksek Performans

Etkili çelik spiral sünger yapısı geniş yüzeylerdeki yanık izlerini bile yüksek efor sarfetmenize gerek kalmadan temizlemenizi sağlar.
3

Etkileyici Dayanıklı Yapı

Üretiminde özenle seçilen dayanıklı malzemeler sayesinde paslanmaz çelik süngerimizi uzun süre boyunca tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Paslanmaz çelik süngerlerimiz başlıca yanık izleri gibi inatçı kirlerin temizliği için kullanılmaktadır. Bu probleme genelde sert yüzeylerde rastlanılmaktadır. Ancak ilk kullanım öncesinde yüzeyin küçük bir bölümünde test edilmesi önerilmektedir. Hassas yüzeylerde derinlemesine temizlik için mikrofiber bez ya da klasik süngerlerimizi kullanmalısınız.
Evet, paslanmaz çelik süngerimizi sert ve dayanıklı yüzeylerde ardında iz ya da çizik bırakmadan rahatça kullanabilirsiniz. Doğru kullandığınız sürece bir sorun yaşanmayacaktır.
Çelik süngeriniz etkin bir şekilde yerdeki lekelerin temizliğinde de kullanılabilir. Ancak bu ürünü derinlemesine yer temizliği için önermemekteyiz. Yer için kullanıma başlamadan önce yüzeyin küçük bir bölümünde ürünü test etmenizi öneririz. Etkin yer temizliği için temizlik setlerimizi kullanmanızı öneririz.
a brand of FREUDENBERG