Power Inox Pad Sünger 2'li Paket


Ürün Kodu: 141659

Vileda Power Inox Pad Sünger klasik çelik süngerlere kıyasla çok daha hijyeniktir ve 5 kat daha etkili temizlik sağlar. Yumuşak sünger yapısı sayesinde bu ürün kolayca durulanır ve rahat bir kullanım sağlar. Power Inox Pad süngeriniz ile çelik tencere, tava ve fırınlardaki kurumuş lekelerin temizliğinde etkin ve rahat bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Ürün Özellikleri


1. Uzun Ömürlü Doku

Vileda Power Inox Pad'in %36 polyester, %46 çelik ve %18 poliüretandan oluşan yapısı paslanmaz çelikten oluşan bir ağ zinciri oluşturur. Bu düzenli birleşim dayanıklıdır ve inatçı kirleri kolayca temizler.

2. Ekstra Hijyen

Klasik metal süngerlerin aksine Vileda Power Inox Pad'i ardında kalıntı bırakmadan sudan geçirerek kolayca durulayıp temizleyebilirsiniz. Bu sayede süngeriniz daha uzun süre ekstra hijyen sağlayacaktır.

3. Etkin Fırçalama

İnatçı kirleri, pas kalıntılarını ve yanmış yağ kalıntılarını etkili bir şekilde temizlemek için özel olarak geliştirilen paslanmaz çelik süngerimizi satın alın ve zorlu lekeleri rahatça temizleyin.

Vileda Power Inox Pad Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Power Inox Pad Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Tencerelerinizdeki kir ve yanmış yağ kalıntılarını saatlerce ovalayarak temizlemekten yoruldunuz mu? Pırıl pırıl olması gereken ocağınızda ve tavalarınızda inatçı kirler, yanık yemekler ve yağ kalıntıları ile mi karşılaşıyorsunuz? Bu inatçı kirlerden kurtulmak çoğu zaman çok kolay olmaz. Genellikle yemek kalıntıları olan mutfak gereçlerinizi veya temizlemeyi unuttuğunuz fırın gibi elektrikli mutfak aletlerinizi temizlemek epey zaman alır. Mutfağınızı hak ettiği parlaklığı yeniden getirmek için inox pad süngeri tercih edin. Yumuşak sünger yapısı ellerinize eldiven olmasa bile zarar vermez ve en zor köşelere bile kolayca ulaşmanızı sağlar. Bu kullanışlı sünger sayesinde günlük ev işlerinizi geride leke bırakmadan tamamlarsınız. Süngerinizdeki paslanmaz çelik maddenin en iyi performansı vermesi ve daha uzun süre kullanılması için kullanım sonrasında düzenli olarak temizlenmesi önerilir. Su ve deterjan, sünger içerisine işleyerek süngerinizi yeniden hijyenik bir şekilde kullanmanızı sağlar. Fayans, döşeme ya da mobilyalarınızdaki çelik bölümleri inox pad sünger ile geride bir çizik ya da hasar bırakmadan gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Vileda Power Inox Pad Sünger ile derinlere işlemiş kirleri kolayca, yalnızca birkaç ovma ile temizleyin.

GELİŞTİRİLMİŞ ÇOK AMAÇLI INOX SÜNGER

1

Mutfağınızda

Inox pad süngerimiz tüm mutfaklarda tezgah, lavabo, ve fırında mükemmel temizlik sağlar.
2

Banyonuzda

Banyonuzdaki fayanslar daha temiz olsun isterseniz daha parlak bir ışıltı sağlamak için inox pad süngerimizi deneyin.
3

Mutfak Gereçlerinizde

Çelik tencere ve tavalardaki inatçı lekelerin temizliği için klasik sünger ya da bezlere güvenmeniz yeterli olmayacaktır. Bunun yerine daha dayanıklı Vieda Power Inox Pad Sünger'i kullanmanızı öneririz.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Vileda Power Inox Pad Sünger elinizle daha kolay kavramanız için dikdörtgen şeklinde ve sünger formda tasarlandı.
Kolay kullanım ve rahatlığınız için satın alacağınız bir paket Vileda Power Inox Pad Sünger'de iki adet sünger yer alır.
Hayır, zarar vermez. Inox süngeriniz geride bir hasar ya da çizik bırakmadan etkin bir şekilde temizler.
Vileda sünger çeşitleri ya da farklı bir ürünümüzle ilgili sorularınız olması durumunda bilgi@fhp-ww.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.
a brand of FREUDENBERG