Ultra Çizmez Sünger - Teflon Onaylı


Ürün Kodu: 123493

Teflon tarafından onaylı ekstra dayanıklı Vileda Ultra Çizmez Sünger ile hassas yüzeylerde bile ardında iz bırakmadan güçlü ve pürüzsüz temizliği deneyimleyin. Yüksek emiş gücüne sahip Vileda Ultra Çizmez Süngerler ile tencere ve tavalarınızı yoğun efor sarfetmeden etkin bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Ürün Özellikleri


1. Çizmeyen Temizlik

Teflon® tarafından onaylı Vileda Ultra Çizmez Sünger ile her çeşit tava ve tencerenizi güvenle temizleyebilirsiniz. Süngeriniz ardında tek bir iz ya da çizik bile bırakmadan pırıl pırıl temizliğe kavuşmasını sağlar. Kullanım öncesinde ürünü temizleyeceğiniz yüzeyin küçük bir bölümünde deneyiniz.

2. İnatçı Kirleri Temizler

Teflon® tarafından onaylı Vileda Ultra Çizmez Sünger'in derinlemesine temizlik gücü en zorlu kirlerde bile mükemmel sonuçlar verir.

3. İdeal Tasarım

En zorlu noktalara bile kolayca erişebilmeniz ve rahatça kavrayabilmeniz için Vileda Ultra Çizmez Sünger yan bölümünde yumuşak kıvrımlar yer alacak şekilde tasarlanmıştır.

Vileda Ultra Çizmez Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Ultra Çizmez Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Ultra Çizmez Sünger ile tava ve tencerelerinizi temizliği gibi günlük ev işlerinizi daha hızlı ve eğlenceli bir şekilde tamamlayın. Bu güçlü ve yüksek emiş gücüne sahip sünger, hızlı ve etkin bulaşık işleri için idealdir. Vileda Ultra Çizmez Sünger, klasik selüloz süngerlere kıyasla çok daha dayanıklıdır ve derinlemesine temizlik sağlar. En inatçı yanık izlerini ve lekelerini bile ardında bir iz bırakmadan parçalayarak temizler. İlk kullanım öncesinde temizliğini yapacağınız alanın küçük bir bölümünde deneyiniz. Yan bölümlerde yer alan kıvrımlar sayesinde temizlik esnasında süngeri kolayca kavrarsınız ve en zorlu noktalarda bile rahatça erişirsiniz. Sünger ile temizliğinizi yaparken etkin ve yumuşak bir deneyim sunar. Yeni nesil temizlik deneyimi yaşamak için Teflon tarafından onaylı Vileda Ultra Çizmez Sünger'i hemen satın alın.

YENİ GELİŞTİRİLMİŞ TASARIM

1

Rahat Kavrayış

Kıvrımlı yapıda geliştirilen formu süngeri rahatça kavrayarak en zorlu noktalara bile erişmenizi sağlar.
2

Derinlemesine Temizlik

Vileda Ultra Çizmez Sünger'in özel olarak geliştirilmiş yapısı sayesinde lekeleri kolayca parçalara ayırarak temizleyebilirsiniz.
3

Kolay Durulama

Su ve deterjan ile kolayca süngerinizi yıkayarak sonrasında kullanıma devam edebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Her paket içerisinde 2 adet ultra çizmez sünger yer almaktadır. Dilerseniz birkaç paket alarak daha uzun süreli kullanım da sağlayabilirsiniz.
Vileda Ultra Çizmez Sünger yalnızca mutfak kullanımıyla sınırlı değildir. Bu ürünü banyonuzdaki lekelerin temizliğinde de kullanabilirsiniz. Ancak bu ürünün ana kullanım alanı banyo olmadığı için banyoda ağırlıklı olarak önerdiğimiz farklı yer temizliği ürünlerimizi kullanmanızı öneririz.
Bulaşık yıkama dışında bu süngeri seramik ocak yüzeyler ve aluminyum kaplamalı mutfak eşyaları gibi diğer hassas yüzeylerde de kullanabilirsiniz.
Vileda Ultra Çizmez Sünger yüksek emiş gücü sayesinde yağ ve yumurta gibi zorlu lekeleri bile kolayca temizler. Daha etkin bir temizlik sağlamanız için bu tür lekelerde deterjanla birlikte kullanmanızı öneririz.
Sünger yapısında yer alan poliüretan bazı hassas giysileriniz için fazla kuvvetli olabilir. Giysi temizliğiniz için daha hassas ürünlerimizi kullanmanızı öneririz.
a brand of FREUDENBERG