Yeşil Düz Sünger 5'li Paket


Ürün Kodu: 139635

Vileda Yeşil Düz Sünger'in farklı sertliklerdeki keçe ve sünger bölümleri sayesinde hem hassas hem günlük tüm bulaşıklarınızda hijyen sağlarsınız.

Ürün Özellikleri


1. Zorlu Kirlere Karşı Yeşil Keçe

İçerdiği yeşil keçe sayesinde en zorlu ve kurumuş kirlerde bile ılık su ve bulaşık deterjanı yardımıyla tüm kirleri kolayca söker atar.

2. Çok Amaçlı Temizlik

Farklı sertliklerde tasarlanmış keçe ve sünger yapıdaki 2 yüzey sayesinde hem hassas hem günlük bulaşık işlerinizde etkin temizlik sağlar.

3. Ekonomik Paket

Satın alacağınız 5'li ekonomik paket sayesinde uzun süreli kullanacağınız süngerlerinizi daha uygun fiyata tek bir pakette satın alarak ekonomonize katkıda bulunursunuz.

Vileda Yeşil Düz Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Yeşil Düz Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bulaşık yıkarken kirleri kolayca çıkarmaya yardımcı olan Vileda Yeşil Düz Sünger, farklı sertliklerde 2 ayrı yüzeyi ile tüm bulaşıklarınızda hijyen sağlar. Bir yüzü sarı sünger, diğer yüzeyi ise yeşil keçeden oluşan bulaşık süngeri dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Süngerin yeşil keçe yüzeyi zorlu ve kurumuş kirlerde bile ılık su ve bulaşık deterjanı yardımıyla tüm kirleri kolayca söker atar. Süngerin sarı sünger bölümü ise genellikle hassas bulaşıklarda tercih edilmelidir. Ilık su ile ıslatılıp köpürtülerek kullanılan yumuşak sünger yüz, bulaşıkları çizmeden nazik bir şekilde temizler. Vileda Yeşil Düz Sünger sadece bulaşıklarda değil temizlik ihtiyacı olan farklı yüzeylerde de kullanıma uygundur. Sünger, yoğun ve kurumuş kirler için geliştirilmiş yeşil keçe yüzeyi ile zorlu lekeleri sorun olmaktan çıkarır. Kalıntılarını kolaylıkla temizleyerek kararmış çelik ya da metal yüzeylerde parlatıcı etki oluşturur. Siz de ekonomik pakette satışa sunulan Vileda Yeşil Düz Sünger 5'li Paket'i hemen satın alarak bulaşıklarınızda hijyen sağlayabilirsiniz.

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

Yeşil Keçe Bölümü

Süngerinizde yer alan yeşil keçe yapısı sayesinde en zorlu kirlerde bile etkin temizlik sağlarsınız.
2

Sarı Sünger Bölümü

Ürününüzde yer alan sarı sünger bölümü sayesinde en hassas bulaşıklarınızın temizliğinde güvenle tercih edebilirsiniz.
3

Ekonomik Paket

Satın alacağınız 5'li ekonomik paket sayesinde uzun süreli kullanacağınız süngerlerinizi daha uygun fiyata tek bir pakette satın alarak ekonomonize katkıda bulunursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Her paket içerisinde 5 adet Vileda Yeşil Düz Sünger yer almaktadır. Dilerseniz birkaç paket alarak daha uzun süreli kullanım da sağlayabilirsiniz.
Vileda Yeşil Düz Sünger yalnızca mutfak kullanımıyla sınırlı değildir. Bu ürünü banyonuzdaki lekelerin temizliğinde de kullanabilirsiniz.
Vileda Yeşil Düz Sünger yüksek emiş gücü sayesinde yağ ve yumurta gibi zorlu lekeleri bile kolayca temizler. Daha etkin bir temizlik sağlamanız için bu tür lekelerde deterjanla birlikte kullanmanızı öneririz.
Sünger yapısında yer alan poliüretan bazı hassas giysileriniz için fazla kuvvetli olabilir. Giysi temizliğiniz için daha hassas ürünlerimizi kullanmanızı öneririz.
a brand of FREUDENBERG