Yeşil Oluklu Sünger 5'li Paket


Ürün Kodu: 159321

Vileda Yeşil Oluklu Sünger'in farklı sertliklerdeki keçe ve sünger bölümleri sayesinde hem hassas hem günlük tüm bulaşıklarınızda hijyen sağlarsınız. Tırnak koruyucu oluklu yapısı kirleri de ellerinizden uzak tutmaya yarar.

Ürün Özellikleri


1. Tırnak Koruyucu Oluklu Yapı

Tırnaklarınızın zarar görmemesi için özel olarak tasarlanan oluklu yapısı bulaşıklardaki kirleri ellerinizden uzak tutmaya yarar.

2. Zorlu Kirlere Karşı Yeşil Keçe

İçerdiği yeşil keçe sayesinde en zorlu ve kurumuş kirlerde bile ılık su ve bulaşık deterjanı yardımıyla tüm kirleri kolayca söker atar.

3. Çok Amaçlı Temizlik

Farklı sertliklerde tasarlanmış keçe ve sünger yapıdaki 2 yüzey sayesinde hem hassas hem günlük bulaşık işlerinizde etkin temizlik sağlar.

Vileda Yeşil Oluklu Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Yeşil Oluklu Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bulaşık yıkarken kirleri kolayca çıkarmaya yardımcı olan Vileda Yeşil Oluklu Sünger, farklı sertliklerde 2 ayrı yüzeyi ile tüm bulaşıklarınızda hijyen sağlar. Bir yüzü sarı sünger, diğer yüzeyi ise yeşil keçeden oluşan bulaşık süngeri dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Süngerin yeşil keçe yüzeyi zorlu ve kurumuş kirlerde bile ılık su ve bulaşık deterjanı yardımıyla tüm kirleri kolayca söker atar. Süngerin sarı sünger bölümü ise genellikle hassas bulaşıklarda tercih edilmelidir. Ilık su ile ıslatılıp köpürtülerek kullanılan yumuşak sünger yüz, bulaşıkları çizmeden nazik bir şekilde temizler. Bulaşıkla vakit geçirirken tırnaklarınızın zarar görmemesi için özel olarak tasarlanan oluklu yapısı kirleri de ellerinizden uzak tutmaya yarar. Oluklar sayesinde iki kat kalın bir yapıya sahip olan ürün, tek bir dokunuşla daha fazla yüzey alana temas ederek, bulaşıkta hızlı olmanıza ve vaktinizin size kalmasına imkân sağlar. Vileda Yeşil Oluklu Sünger sadece bulaşıklarda değil temizlik ihtiyacı olan farklı yüzeylerde de kullanıma uygundur. Sünger, yoğun ve kurumuş kirler için geliştirilmiş yeşil keçe yüzeyi ile zorlu lekeleri sorun olmaktan çıkarır. Kalıntılarını kolaylıkla temizleyerek kararmış çelik ya da metal yüzeylerde parlatıcı etki oluşturur. Siz de ekonomik pakette satışa sunulan Vileda Yeşil Oluklu Sünger 5'li Paket'i hemen satın alarak bulaşıklarınızda hijyen sağlayabilirsiniz.

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

Tırnak Koruyucu Oluklu Yapı

Geliştirilmiş oluklu yapısı temizlik sırasında korurken aynı zamanda daha geniş temizlik yüzeyi sağlayarak bulaşık işlerinizi hızlıca bitirmenizi sağlar.
2

Yeşil Keçe Bölümü

Ürününüzde yer alan yeşil keçe yapısı sayesinde en zorlu kirlerde bile etkin temizlik sağlarsınız.
3

Sarı Sünger Bölümü

Süngerinizde yer alan sarı sünger bölümü sayesinde en hassas bulaşıklarınızın temizliğinde güvenle tercih edebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Her paket içerisinde 5 adet Vileda Yeşil Oluklu Sünger yer almaktadır. Dilerseniz birkaç paket alarak daha uzun süreli kullanım da sağlayabilirsiniz.
Vileda Yeşil Oluklu Sünger yalnızca mutfak kullanımıyla sınırlı değildir. Bu ürünü banyonuzdaki lekelerin temizliğinde de kullanabilirsiniz.
Vileda Yeşil Oluklu Sünger yüksek emiş gücü sayesinde yağ ve yumurta gibi zorlu lekeleri bile kolayca temizler. Daha etkin bir temizlik sağlamanız için bu tür lekelerde deterjanla birlikte kullanmanızı öneririz.
Sünger yapısında yer alan poliüretan bazı hassas giysileriniz için fazla kuvvetli olabilir. Giysi temizliğiniz için daha hassas ürünlerimizi kullanmanızı öneririz.
a brand of FREUDENBERG