Parlak Konfor Oluklu Sünger 2'li Paket


Ürün Kodu: 159334

Vileda Parlak Konfor Sünger'in içerdiği güçlü selülozik katmanı ultra emiş gücü sağlarken yeşil keçe katmanı en zorlu lekelerde bile etkilidir. Bu sayede bulaşıklarınızdaki yağı, zorlu kirleri kolayca temizler ve mükemmel bir parlaklık sağlar.

Ürün Özellikleri


1. Ekstra Emici

Vileda Parlak Konfor Sünger'in selülozik katmanı ekstra gözeneklidir. Bu sayede daha çok su emer ve arkasında iz bırakmaz, bulaşıklarınız pırıl pırıl olur.

2. İdeal Tasarım

Selülozik katmanlardan oluşan ergonomik formu ile elinize kolayca uyum sağlar, özel şekli sayesinde bulaşıklarınızdaki zor alanlara kolayca ulaşır ve tırnaklarınızı korur.

3. Zorlu Kirlere Karşı Yeşil Keçe

İçerdiği yeşil keçe sayesinde en zorlu ve kurumuş kirlerde bile ılık su ve bulaşık deterjanı yardımıyla tüm kirleri kolayca söker atar.

Vileda Parlak Konfor Oluklu Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Parlak Konfor Oluklu Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bulaşık yıkarken kirleri kolayca çıkarmaya yardımcı olan Vileda Parlak Konfor Oluklu Sünger, farklı sertliklerde 2 ayrı yüzeyi ile tüm bulaşıklarınızda hijyen sağlar. Bir yüzünde yer alan selülozik yumuşak katman deterjanı içine hapsederek tek seferde daha fazla bulaşık yıkamaya imkan tanır. Diğer yüzünde yer alan yeşil keçe ise zorlu lekelerin kolay bir şekilde bulaşık yüzeylerinden ayrılmasına yardımcı olur.Süngerin yeşil keçe yüzeyi zorlu ve kurumuş kirlerde bile ılık su ve bulaşık deterjanı yardımıyla tüm kirleri kolayca söker atar. Süngerin selülozik bölümü ise büyük gözenekleri sayesinde daha çok su emer ve arkasında iz bırakmaz. Bu sayede bulaşıklarınızda mükemmel parlaklık sağlarsınız. Ilık su ile ıslatılıp köpürtülerek kullanılan yumuşak selülozik yüz, bulaşıkları çizmeden nazik bir şekilde temizler. Bulaşıkla vakit geçirirken tırnaklarınızın zarar görmemesi için özel olarak tasarlanan oluklu yapısı kirleri de ellerinizden uzak tutmaya yarar. Oluklar sayesinde iki kat kalın bir yapıya sahip olan ürün, tek bir dokunuşla daha fazla yüzey alana temas ederek, bulaşıkta hızlı olmanıza ve vaktinizin size kalmasına imkân sağlar. Aynı zamanda daha yumuşak yapıda olan selülozik bölüm sayesinde ulaşması en güç noktalara bile kolayca ulaşıp etkin temizlik sağlarsınız. Sünger, yoğun ve kurumuş kirler için geliştirilmiş yeşil keçe yüzeyi ile zorlu lekeleri sorun olmaktan çıkarır. Siz de satışa sunulan Vileda Parlak Konfor Oluklu Sünger 2'li Paket'i hemen satın alarak bulaşıklarınızda hijyen ve mükemmel parlaklık sağlayabilirsiniz.

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

İdeal Parlaklık

Süngerin ekstra gözenekli selülozik yapısı ultra emiş gücü sağlar. Bu sayede bulaşıklarınızda iz kalmaz ve mükemmel parlaklık sağlarsınız.
2

İdeal Temizlik

Ürününüzde yer alan yeşil keçe yapısı sayesinde en zorlu kirlerde bile etkin temizlik sağlarsınız. Oluklu ve gözenekli selülozik yapı ise deterjanı hapsederek daha geniş alanda daha güçlü temizlik performansı sağlar.
3

İdeal Tasarım

Süngerin geliştirilmiş selülozik yapısı sayesinde süngeri daha kolay kavrar ve en zor noktalarda bile hijyen sağlarsınız.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Her paket içerisinde 2 adet Vileda Parlak Konfor Oluklu Sünger yer almaktadır. Dilerseniz birkaç paket alarak daha uzun süreli kullanım da sağlayabilirsiniz.
İçerdiği selülözik katman uzun sure kullanılmadığında ve kuruduğunda sertleşebilir. Bunun için her kullanım öncesinde ıslatarak selülözik bölümü yumuşatmanızı öneririz.
Sünger yapısında yer alan poliüretan bazı hassas giysileriniz için fazla kuvvetli olabilir. Giysi temizliğiniz için daha hassas ürünlerimizi kullanmanızı öneririz.
a brand of FREUDENBERG