Rainbow Sünger 10'lu Paket


Ürün Kodu: 122045

Vileda Rainbow Sünger'in farklı sertliklerdeki keçe ve sünger bölümleri sayesinde hem hassas hem günlük tüm bulaşıklarınızda hijyen sağlarsınız. Paket içerisinde yer alan sarı, pembe, mavi gibi farklı renklerdeki süngerler sayesinde temizlik yapacağınız farklı alanlar için farklı renkte sünger seçerek daha hijyenik ve daha renkli bir temizlik deneyimi yaşarsınız.

Ürün Özellikleri


1. Zorlu Kirlere Karşı Yeşil Keçe

İçerdiği yeşil keçe sayesinde en zorlu ve kurumuş kirlerde bile ılık su ve bulaşık deterjanı yardımıyla tüm kirleri kolayca söker atar.

2. Çok Amaçlı Temizlik

Farklı sertliklerde tasarlanmış keçe ve sünger yapıdaki 2 yüzey sayesinde hem hassas hem günlük bulaşık işlerinizde etkin temizlik sağlar. Paket içerisinde yer alan farklı renklerdeki süngerleriniz sayesinde farklı temizlik alanlarınıza özel renkler belirleyebilirsiniz.

3. Ekonomik Paket

Satın alacağınız 10'lu ekonomik paket sayesinde uzun süreli kullanacağınız süngerlerinizi daha uygun fiyata tek bir pakette satın alarak ekonomonize katkıda bulunursunuz.

Vileda Rainbow Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Rainbow Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bulaşık yıkarken kirleri kolayca çıkarmaya yardımcı olan Vileda Rainbow Sünger, farklı sertliklerde 2 ayrı yüzeyi ile tüm bulaşıklarınızda hijyen sağlar. Bir yüzü renkli sünger, diğer yüzeyi ise yeşil keçeden oluşan bulaşık süngeri dayanıklıdır. Süngerin yeşil keçe yüzeyi zorlu ve kurumuş kirlerde bile ılık su ve bulaşık deterjanı yardımıyla tüm kirleri kolayca söker atar. Renkli sünger bölümü ise genellikle hassas bulaşıklarda tercih edilmelidir. Ilık su ile ıslatılıp köpürtülerek kullanılan yumuşak sünger yüz, bulaşıkları çizmeden nazik bir şekilde temizler. Vileda Rainbow Sünger sadece bulaşıklarda değil temizlik ihtiyacı olan farklı yüzeylerde de kullanıma uygundur. Eğer süngerlerinizi farklı alanlarda kullanacaksanız paket içerisinde yer alan farklı renk alternatifleri sayesinde kullanacağınız alana göre süngerlerinizi farklılaştırabilirsiniz. Bu sayede her temizlik alanı için daha özel ve hijyenik temizlik sağlarsınız. Sünger, yoğun ve kurumuş kirler için geliştirilmiş yeşil keçe yüzeyi ile zorlu lekeleri sorun olmaktan çıkarır. Kalıntılarını kolaylıkla temizleyerek kararmış çelik ya da metal yüzeylerde parlatıcı etki oluşturur. Siz de ekonomik pakette satışa sunulan Vileda Rainbow Sünger 10'lu Paket'i hemen satın alarak bulaşıklarınızda hijyen sağlayabilirsiniz.

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

Yeşil Keçe Bölümü

Süngerinizde yer alan yeşil keçe yapısı sayesinde en zorlu kirlerde bile etkin temizlik sağlarsınız.
2

Renkli Sünger Bölümü

Ürününüzde yer alan renkli sünger bölümü sayesinde en hassas bulaşıklarınızın temizliğinde güvenle tercih edebilirsiniz.
3

Rengarenk Temizlik

Paket içerisinde yer alan farklı renklerdeki süngerleriniz sayesinde farklı temizlik alanlarınıza özel renkler belirleyebilirsiniz. Bu sayede hangi süngeri hangi alanda kullanıyordum karmaşası yaşamadan daha hijyenik bir temizlik sağlarsınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Her paket içerisinde 10 adet Vileda Rainbow Sünger yer almaktadır. Dilerseniz birkaç paket alarak daha uzun süreli kullanım da sağlayabilirsiniz.
Vileda Yeşil Oluklu Sünger yalnızca mutfak kullanımıyla sınırlı değildir. Bu ürünü banyonuzdaki lekelerin temizliğinde de kullanabilirsiniz.
Vileda Yeşil Oluklu Sünger yüksek emiş gücü sayesinde yağ ve yumurta gibi zorlu lekeleri bile kolayca temizler. Daha etkin bir temizlik sağlamanız için bu tür lekelerde deterjanla birlikte kullanmanızı öneririz.
Sünger yapısında yer alan poliüretan bazı hassas giysileriniz için fazla kuvvetli olabilir. Giysi temizliğiniz için daha hassas ürünlerimizi kullanmanızı öneririz.
a brand of FREUDENBERG