Ultra Fresh Oluklu Sünger 2+1


Ürün Kodu: 166963

Vileda Ultra Fresh sünger üstün emiş gücüyle her türlü yüzeydeki kiri etkili bir şekilde temizler. Sünger ve keçe bölümünde yer alan teknolojisi ile uzun ömürlüdür. Tırnak koruyucu oluklu yapısı kirleri de ellerinizden uzak tutar, istediğiniz hijyeni kolayca elde edebilirsiniz.


Ürün Özellikleri


1. Uzun Ömürlü

Bağımsız kuruluşlarca yapılan test sonuçlarına göre keçe bölümünde yer alan gümüş klorür ile sünger bölümünde yer alan çinko pritiyon ve tiabendazol bileşenleri sayesinde kötü koku oluşumunu geciktirir ve ekstra dayanıklılık sğalar.

2. Yeşil Keçe

Süngerin yeşil keçe bölümü en zorlu kirlerin bile üstesinden gelerek bulaşıklarınızda mükemmel temizlik sağlar.

3. Yüksek Emiş Gücü

Yeni geliştirilen hidrofil sünger yapısı sayesinde maksimum emiş gücü sağlayarak en zorlu kirleri temizler ve klasik süngerlere kıyasla daha uzun ömürlü kullanım sunar.

Vileda Ultra Fresh Oluklu Sünger 2+1 Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Ultra Fresh Oluklu Sünger 2+1 Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Ultra Fresh Sünger, yeni geliştirilmiş hidrofil teknolojisine sahip süngerin sağladığı maksimum emiş gücüyle Ultra Fresh Sünger zorlu kirlerden kurtulmada klasik süngerlere kıyasla çok daha keyifli ve kolay bir temizlik imkanı sağlar. Dayanıklı yapısıyla da uzun süreli kullanıma uygundur. Ergonomik yapısıyla süngeri kolayca kavrayarak erişilmesi güç bölgelerdeki kirlere rahatça ulaşabilir oluklu tırnak koruyucu yapısıyla elinize ve tırnağınıza zarar vermeden temizleyebilirsiniz. Yeşil keçe ve süngerdeki özel bileşenleri ile günlük temizliğinizi gerçekleştirirken üstün temizlik gücüyle kötü kokularının oluşumunu geciktirebilirsiniz. Bulaşık, mutfak tezgâhı gibi birçok yüzeyde tercih edebileceğiniz Ultra Fresh Sünger’i hassas yüzeyler için kullanmadan önce yüzeyin küçük bir bölümünde denemenizi tavsiye ederiz.

GELİŞTİRİLMİŞ YAPIYLA ÇİFT KATLI ETKİ

1

Çift Katlı Etki

Sünger ve keçe bölümünde yer alan özel bileşenlerle koku oluşumunu geciktirir.

2

Hidrofil Sünger Yapısı

Maksimum emiş gücüne sahip yapısıyla günlük kullanımda mükemmel bir temizlik deneyimi sağlar.
3

Dayanıklı ve Esnek Yapı

Ergonomik tasarımıyla kolayca kavranabilir ve ulaşılması zor noktaları erişilebilir kılarken yeşil keçesindeki teknolojisiyle uzun süreli kullanım sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Her paket içerisinde 3 adet Vileda Ultra Fresh Sünger yer almaktadır.
Vileda Ultra Fresh Oluklu Sünger yalnızca mutfak kullanımıyla sınırlı değildir. Bu ürünü banyonuzdaki lekelerin temizliğinde de kullanabilirsiniz.
Vileda Ultra Fresh Oluklu Sünger yüksek emiş gücü sayesinde yağ ve yumurta gibi zorlu lekeleri bile kolayca temizler. Daha etkin bir temizlik sağlamanız için bu tür lekelerde deterjanla birlikte kullanmanızı öneririz.
a brand of FREUDENBERG