Ultra Parlak Sünger


Ürün Kodu: 166554

Vileda Ultra Parlak Sünger ultra petek dokusu sayesinde üstün leke çıkarma performansı sunarken aynı zamanda tüm yüzeylerde çizmeyen temizlik performansı sunar

Ürün Özellikleri


1. Ultra Petek Doku

Süngerinizin ultra petek dokusu kir söken gözleri sayesinde kolayca köpürür ve daha etkin bir temizlik performansı sunar.

2. Çizmeyen Temizlik

Süngerinizin özel yapısı tüm yüzeylerde çizmeyen temizlik performansı sunar. Hassas yüzeyler için kullanmadan önce yüzeyin küçük bir bölümünde denemenizi öneririz.

3. Esnek Yapı

Esnek sünger yapısı sayesinde süngerinizi rahatça kavrarsınız ve en zorlu noktalardaki kirleri bile rahatça erişerek temizlersiniz.

Vileda Ultra Parlak Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Ultra Parlak Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Ultra Parlak Sünger içerdiği ultra petek doku sayesinde klasik süngerlere kıyasla daha etkin temizlik sağlar. Ultra petek doku süngerinizin çok daha hızlı bir şekilde köpürmesini sağlarken kir sökücü petek gözler yüzey ve bulaşıklarınızdaki tüm kirleri söker atar. Ultra petek doku aynı zamanda süngerinizin daha dayanıklı olmasına ve süngerinizi uzun süre kullanmanıza olanak sağlar. Vileda Ultra Parlak Sünger'inizi kolayca durulayarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Süngerin ergonomik yapısı sayesinde süngeri kolayca kavrarsınız ve klasik süngerler ile erişmesi çok güç köşeler ve noktalara bile rahatça erişerek temizlik sağlarsınız. Vileda Ultra Parlak Sünger'i bulaşık, mutfak tezgahı, fırın gibi pek çok farklı yüzeylerin temizliğinde tercih edebilirsiniz. Süngeriniz özel yapısı sayesinde çizmeyen temizlik sağlar. Hassas yüzeyler için kullanmadan önce yüzeyin küçük bir bölümünde denemenizi öneririz. Siz de Vileda Ultra Parlak Sünger'i satın alarak erişmekte zorlandığı noktaları çizmeden temizlemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

GELİŞTİRİLMİŞ ULTRA PETEK DOKU

1

Kir Sökücü Gözler

Ultra petek dokuda yer alan kir sökücü gözler en zorlu kirlerde bile etkin temizlik sağlar.
2

Ekstra Köpüklü Temizlik

Ultra petek doku kolayca köpürür ve bu sayede bulaşıklarınızda daha hijyenik bir temizlik sağlar.
3

Dayanıklı Yapı

Ultra petek doku süngerinizin dayanıklı yapıda olmasını sağlar. Kolayca durulanır ve tekrar tekrar kullanılabilir.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Her paket içerisinde 1 adet Vileda Ultra Parlak Sünger yer almaktadır. Dilerseniz birkaç paket alarak daha uzun süreli kullanım da sağlayabilirsiniz.
Vileda Ultra Parlak Sünger ultra petek dokusu sayesinde yağ ve yumurta gibi zorlu lekeleri bile kolayca temizler. Daha etkin bir temizlik sağlamanız için bu tür lekelerde deterjanla birlikte kullanmanızı öneririz.
Vileda Ultra Parlak Sünger tüm yüzeylerinizde çizmeyen temizlik sunar. Ancak hassas yüzeyleriniz için süngeri yüzeyin tamamında kullanmadan önce yüzeyin küçük bir bölümünde denemenizi öneririz.
a brand of FREUDENBERG