TK-Header-teaser-topic-turbo-1600x400.jpg.png

Nedir?

TK-Image1-Floor3-00011140.png

Nedir?

Turbo temizlik seti, ayak pedalı ile kontrol edilebilen ve paspasınızdan istediğiniz kadar suyu sıkmanızı sağlayan, entegre bir sıkma mekanizmasına sahip bir paspas ve kova kombinasyonudur.

Nerede kullanabilirim?

TK-Image2-Floor3-00011140.png

Nerede kullanabilirim?

Turbo temizlik setini, ahşap ve laminant dâhil olmak üzere bütün sert zemin yüzeyleri için uygundur. Mutfağınız için ayrı oturma odası için ayrı bir araç kullanmanıza gerek yoktur. Eğer sert bir zemine sahipseniz Vileda Turbo tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Paspas deneyimimi nasıl değiştirecek?

TK-Image3-Floor3-00011140.png

Paspas deneyimimi nasıl değiştirecek?

Öncelikle entegre sıkıcıdan başlayalım. Evinizde temizlik sırasında her paspasta olduğu üzere paspasınızı sıkmak istediğinizde kovaya koyarsınız. Ancak Vileda Turbo sayesinde paspasınızı sıkmak için kendi gücünüzü kullanmak yerine ayak pedalı ve entegre sıkıcı ile istemediğiniz fazla suyu kolayca tahliye edebilirsiniz. İstediğiniz miktarda suyu sıkmak için ayak pedalına basınç uygulamanız yeterlidir. Ne kadar iyi değil mi?

TK-Image4-Floor3-00011140.png

Şimdi sıra paspasın kendisinden bahsetmekte. Mikrofiber paspas tüm küçük kir parçacıklarını toplar. Bu mikrofiber temizleme gücü mikropları ve kirleri sadece suyla temizlemede yeterince etkili olduğu için sert kimyasallar kullanmanıza gerek yoktur.

TK-Image5-Floor3-00011140.png

Paspas kafası tüm köşelere ve çıkıntılara erişmenize yardımcı olmak için üçgen şeklinde, mümkün olduğunca ergonomik olacak biçimde tasarlanmıştır, çünkü kir en çok bu noktalarda birikmektedir.

INT_CopyImage6_Floor3_00011140.jpg

Son olarak; paspas kovasından su taşırken ve dökerken bu durumun ne kadar can sıkıcı olabileceğini biliyoruz. Boyut, şekil ve ağırlık nedeniyle su genellikle her zaman yere dökülüyor. Bu sebeple Vileda Turbo’da kolay dökmeyi sağlamak için pedal altında yer alan el tutacak alanı ile dengeli bir şekilde kirli suyu dökebilirsiniz.
a brand of FREUDENBERG