3 Action 1 Temizlik Fırçası


Ürün Kodu: 162752

Vileda 3 Action1 Fırça, en etkili iç mekan temizliği ve süpürme özellikleri birlikte gelir. Tek bir güçlü fırçayla birleştirilmiş 3 farklı elyaf türü, yüksek verimli ve pürüzsüz süpürme deneyimi sağlar.

Ürün Özellikleri


1. 3 Action Fiberleri

Hızlı ve kapsamlı zemin temizliği için ve mükemmel süpürge deneyimi oluşturmak içi üç farklı renkte fiber uçlar.

2. Güçlü Kıl Uçlar

Güçlü süpürge başlığı, kir parçacıklarını sıkışmadan hızlı ve kolay bir şekilde yakalar. Organik lif bileşimi süpürgenin temizlenmesini çok kolaylaştırır.

3. Farklı Yüzeylerde Kullanıma Uygun

Çok yönlü bir kauçuk süpürge olarak, 3 Action 1 Fırça laminat, fayans, PVC veya ahşap gibi birçok farklı zemin için uygundur. Mutfak, banyo, oturma odanızda veya iş yerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Vileda 3 Action 1 Fırça Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda 3 Action 1 Fırça Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda 3 Action 1 fırça ile yepyeni ve sezgisel kullanım deneyimini yaşayın. Basitleştirilmiş kıllara sahip genel süpürgelerden farklı olarak, orijinal üç katmanlı fiber sistemimiz sadece birkaç kaydırma hareketi ile birden fazla zemin tipinin hızlı ve kapsamlı bir şekilde temizlenmesini sağlar. Kir ve tozun çok küçük ve ince parçacıkları için, zemindeki en küçük tahılları bile silen ultra ince siyah fiber parçayı ekledik. Daha büyük parçacıklar ve evcil hayvan tüyleri gümüş fırça kılları sayesinde kolayca toplanır. Ve kapsamlı köşe temizliği için dış kırmızı lifler , mobilyalarınız arasındaki en garip açılara ve köşelere bile ulaşacaktır. Sağlam ve dayanıklı kıllar, geri dönüştürülmüş PET'ten yapılmıştır , hem çok esnek malzeme hem de çevre dostu üretim süreci sağlar. Tüm Vileda ürünlerimizde olduğu gibi sürdürülebilir üretimi destekliyoruz. 3 Action 1 temizlik süpürgesini kullanırken ve manevra yaparken çok az baskı gerektirir. Çok hafif tasarımı günlük döşeme işlerinizi yaparken yorucu bükme ve esneme işlemlerine son verir ve kolay ve rahat bir depolama sağlar .

YENİ VE GELİŞTİRİLMİŞ TEMİZLİK SÜPÜRGESİ

1

Ayarlanabilir Sap

Güçlü olduğu kadar hafif olan sap, fırçalamayı bir çocuk oyuncağı haline getiriyor.
2

Süpürgeyi Hafifçe İttirin

Sezgisel ve pürüzsüz fiber tasarımı sayesinde, süpürgeyi hareket ettirmek için çok az güç gerekir.

3

Hassas Köşe Temizleme

İçerisinde yer alan köşe temizleme kılları ile en zor bölgelere bile ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

3 Action 1 Fırça, birçok farklı iç mekan zemin tipi için eksiksiz ve yumuşak bir süpürgedir. Zeminde çizik bırakmadan laminat, PVC, ahşap veya fayanslarda kullanabilirsiniz.
Evet, 3 Action 1 fırçasına dahil olan gümüş kıllar, sağlam tasarımıyla saçları güvenle toplar, bu da 3 Action 1 temizlik fırçasını kediler, köpekler veya diğer evcil hayvanlara sahip evler için çok yararlı kılar.
3 Action 1 fırçasının ana amacı, ev gibi iç mekan öğesi olarak kullanmaktır. Ancak, belirlenmiş bir fırçanız yoksa, dış girişi veya benzer alanları süpürmek için kullanılabilir.
Evet, üç farklı kıl türünün yenilikçi füzyon tasarımı, bu temizlik fırçasını temizlik aksesuarlarınız arasında çok esnek bir araç haline getirir. Mobilyaların altında köşe temizleme ve süpürme işlemi birkaç saniye içinde yapılabilir.
a brand of FREUDENBERG