Turbo - Pedallı Temizlik Seti


Ürün Kodu: 152441

Vileda Turbo Temizlik Seti, yüksek işlevsellik ve konforu bir araya getiriyor.

Vileda Turbo Temizlik Seti Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Turbo Temizlik Seti Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Turbo pedallı temizlik seti tüm zeminler için yeni temizlik sistemidir! Dakikada 1000'den fazla dönebilen sıkma sistemi temizliği zahmet, kolay ve hızlı hale getirir. Vileda Turbo, paspas, teleskopik sap ve ayakla çalışan döner paspas kovası ile birlikte gelir. Ahşap ve laminat dahil her türlü sert zemin yüzeyini temizliemek için mükemmeldir. Durulamadan sonra paspasınızı manuel olarak döndürmeye ve sıkmaya gerek yoktur - otomatik 180 ° döndürme sistemi zor işleri sizin için yapar! Lekeli fayansları bir fırça veya bezle ovmaya gerek yok - bu sihirli paspas ve döner özelliği ile zeminlerinizi zahmetsizce ve çok daha rahat bir şekilde silebilirsiniz. Vileda Turbo temizlik setini kullanarak evinizi anında daha temiz hale getirin. Vileda Turbo'yu diğer paspaslar ile karşılaştırdığınızda sunduğu özelliklere şaşıracaksınız ! Dayanıklı kovalarımız tüm temizleyiciler ile kullanım için mükemmeldir. Konforlu temizliğin avantajlarını şimdi keşfedin!

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

Kulllanımı Kolay

Kova üzerinde yer alan entegre sap tutacağı ve ekstra büyük ergonomik tutacak sayesinde kolay taşıma sağlar. Özel tasarımlı kovası su dökmeyi kolaylaştırır. Pedalın hemen altındaki küçük kol, su dökerken ekstra denge sağlar bu sayede herhangi bir sıvının dökülmesinden endişe etmenize gerek kalmaz.
2

Islaklık Kontrolü

Yüksek kalite pedal mekanizması sayesinde eğilmeden daha az efor sağlarken paspasınızın ıslaklığı üzerinde tam kontrol sağlar. Daha kuru paspas için daha çok çevirin.
3

Yıkanabilir Mikrofiber Paspas

Paspası çıkarın ve temizlemek için çamaşır makinenizde 60 ° C'de yıkayın. Bu, tasarruf etmenizi, israfı önlemenizi ve çevreyi korumanızı sağlar.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Turbo yedek paspası plastik başlığa yerleştirmek için, her ikisini de aynı pozisyonda hizalayın ve birbirine doğru bastırın. Teleskopik sapını açmak için önce eklem yerlerinden sola doğru çevirin, istediğiniz uzunluğa getirdikten sonra sabitlemek için eklem yerlerinden sağa doğru çevirin. Dilerseniz temizliğiniz bittikten sonra az yer kaplamasını sağlamak için yine eklem yerlerinden sola çevirirek boyunu kısaltabilir kolayca saklayabilirsiniz.
Nedeni farklı nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Lütfen paspasın ve bütün uçlarının Turbo'nun içerisindeki sıkma bölmesine mükemmel bir şekilde yerleştirildiğinden ve plastik başlığın düz hizada yerleştirildiğinden emin olun (bükülemez veya yan olamaz). Kova içerisinde yer alan suyun kova içinde belirtilen Maksimum çizgiyi aşmadığından emin olun. Paspasın iyi sıkılmasını istiyorsanız pedal mekanizmasını istenilen ıslaklık düzeyine erişene kadar basın, kova pedalına ne kadar çok basarsanız, dönen paspasta o kadar az su olacaktır.
Vileda Turbo'nun paspas başlığı 60° derece sıcaklığa kadar makinede yıkanabilir.
Sorunuz burada yanıtlanmadıysa, öğrenmek istediğiniz bilgileri çevrimiçi formumuzu kullanarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri desteğimiz, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yardımı size memnuniyetle sağlayacaktır.
a brand of FREUDENBERG