Ultramax Turbo 2in1 Pedallı Temizlik Seti


Ürün Kodu: 158633

Vileda Ultramax Turbo 2in1 Temizlik Seti, yüksek işlevsellik, kolaylık ve premium temizliğin tadını çıkarın!


Ürün Özellikleri


1. Premium Pedallı Sistem

Ayak pedalına basılarak, mikrofiber paspasını sıkmak için dönen Turbo mekanizması etkinleştirilir. Bu şekilde kirli su tahliye edilir ve dilediğiniz sıklıkta basarak mikrofiber paspasın nem oranını ayarlanabilir.

2. Su Sıçratma Koruyucusu

Döner başlığın özelliği sayesinde su damlalarının kovadan dışarı çıkmasını önler. Bu sayede yüzeyler ideal ıslaklıkta kalarak maksimum güvenliği sağlar.

3. Kolay Sıkma

Çamaşır makinesinde yıkanabilir paspas, kolay ve hızlı sıkma işlemi için tasarlanmıştır. Dikdörtgen paspas başlığı, üzerinde yer alan kilit mekanizmasına basarak kolayca açılarak ikiye katlanabilir ve sıkma işlemi için döner başlığa kolayca yerleştirilir.

Vileda Ultramax Turbo Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Ultramax Turbo Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Ultramax Turbo ile temizliği daha kolay ve eğlenceli bir hale getirin. Ultramax Turbo geniş mikrofiber paspas başlığı, kova seti, teleskopik sapı ve mekanik sıkma sistemi ile eksiksiz bir paspas sistemidir. Kırmızı kir sökücü sert fiberlere sahip süper emici beyaz mikrofiber yapısı ile partiküllerin toplanmasını sağlar. 360 derece dönebilen başlığı mobilya altına ulaşmak için mükemmeldir, teleskopik sap ise boyunuza uyacak şekilde 55-130 cm arasında uzatılabilir. Paspas başlık çıkarılabilir ve 60° C'ye kadar makinede yıkanabilir. Pedalla çalışan sıkma mekanizmasını kullanmak için, paspas kafasındaki kilitleme mekanizmasını serbest bırakın ve yarıya katlanan başlığı minimum çaba ile sıkıcıya yerleştirin. İstediğiniz ıslaklığı elde edebilmek için pedala dilediğiniz kadar basın. Ultramax Turbo’nun premium pedalı 1000 defaya kadar dönebilir ve böylece ahşap ve laminatta dahil tüm zemin tipleri için ideal ıslaklık sağlar ve güvenli kullanıma uygundur.

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

Kolay Sıkma

Paspası ikiye katlamak için kilitleme mekanizmasını serbest bırakın ve kolayca sıkma mekanizmasının içine yerleştirin. Üstün pedal mekanizması sayesinde dilediğiniz kuruluğu yakalayın.
2

Etkili Mikrofiber Temizlik

Geniş paspas yüzeyi, büyük zeminlerin temizlenmesini kolaylaştırırken, mikrofiberler inatçı izlerin giderilmesine yardımcı olur. Oynar başlık sayesinde mobilya altına bile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
3

Makinede Yıkanabilir

Paspas başlığı kolayca çıkarılabilir ve 60 ° C'ye kadar çamaşır makinesinde yıkanabilir, ayrıca yedek paspasları satın alınabilir.

Özellikleri

Sıkça Sorulan Sorular

Vileda Ultramax Turbo 2in1 paspas başlığını geniş başlığına 4 kenarındaki noktalardan sabitleyin. Teleskopik sapını açmak için önce eklem yerlerinden sola doğru çevirin, istediğiniz uzunluğa getirdikten sonra sabitlemek için eklem yerlerinden sağa doğru çevirin. Dilerseniz temizliğiniz bittikten sonra az yer kaplamasını sağlamak için yine eklem yerlerinden sola çevirirek boyunu kısaltabilir kolayca saklayabilirsiniz.
Nedeni farklı nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Kova içerisinde yer alan suyun kova içinde belirtilen Maksimum çizgiyi aşmadığından emin olun. Paspasın iyi sıkılmasını istiyorsanız pedal mekanizmasını istenilen ıslaklık düzeyine erişene kadar basın, kova pedalına ne kadar çok basarsanız, dönen paspasta o kadar az su olacaktır.
Vileda Ultramax Turbo'nun paspas başlığı 60° derece sıcaklığa kadar makinede yıkanabilir.
Sorunuz burada yanıtlanmadıysa, öğrenmek istediğiniz bilgiler için çevrimiçi formumuzu kullanarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri ilişkileri departmanımız , ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü desteği size memnuniyetle sağlayacaktır.
a brand of FREUDENBERG