Spino Ultra Temizlik Seti


Ürün Kodu: 170645

Vileda Spino Ultra Temizlik Seti, geliştirilmiş kovasıyla ve yüksek emiş gücüne sahip %100 mikrofiber paspasıyla temizlikte yanınızda. Otomatik yıkama ve otomatik sıkma sistemleri ise size temizlikte kolaylık sağlar. Vileda kalitesini hissedin.


Ürün Özellikleri


1. Temizlikte Konfor

Yenilenen Vileda Spino Ultra ile artık temizlik daha kolay. Geliştirilmiş kovasında bulunan Kolay Yıkama ve Sıkma sistemleri sayesinde paspasınızı kolayca kirden arındırır ve temizliğe hazır hale getirir.

2. Etkin mikrofiber paspas

%100 mikrofiber paspasımızın temizlik gücü sayesinde tüm eviniz için kolay çözüm sunar. Mikrofiber paspasın mükemmel temizleme gücüne sahip beyaz lifleri vardır, suyu kolayca emer ve en inatçı kir ve yağ lekelerini temizler.

3. Yıkanabilir Paspas

60C° derece sıcaklığa kadar makinede yıkanabilen başlık ve üstün mikrofiber kalitesi ile uzun zamanlı kullanım imkanı sunar. Bu özelliği ile tasarruf etmenizi ve çevreyi korumanızı sağlar.

Vileda Spino Ultra Temizlik Seti ile ilgili Daha Fazla Bilgi

Vileda Spino Ultra Temizlik Seti ile ilgili Daha Fazla Bilgi

Vileda Spino Ultra Temizlik Seti ile evinizi daha kolay temizlemenin rahatlığını yaşayın. Yeni geliştirilen kovasıyla Vileda'nın farkını hissedin. Kolay sıkma ve yıkama sistemleri sayesinde paspasınızı kolayca yıkayıp duralayabilir, temizliğe hazır hale getirebilirsiniz. Vileda Spino Ultra'nın %100 mikrofiber paspası özel dokusu ile kirleri kolayca temizler, sıvıları emer. Esnek başlığı sayesinde en zor köşelere bile kolayca ulaşır. Tüm yüzeylerde kullanılabilir. Temizliğiniz bittiğinde paspasınızı 60C° dereceye kadar çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Kutusundan çıkan mikrofiber paspası, başlığa kolayca takın. 3 parça halinde gelen sapı birbirlerinin içine gelecek şekilde sağa doğru çevirerek sap kurulumunu tamamlayın, temizlik setiniz kullanıma hazır!
Vileda Spino Ultra Temizlik Seti sapın kurulumunu tamamladıktan sonra ilk kullanım için alt kısmında yer alan kilidi sola doğru açın ve kova içerisindeki kolay yıkama sistemini kullanrak yıkayın, ardından sıkma mekanizması ile dilediğiniz kuruluğa gelene kadar sıkma işlemini gerçekleştirin. Kullanmadan önce yine alt kısmında bulunan kilidi sağa doğru çevirerek sabitleyin ve kullanıma başlayın.
Vileda Spino'nun paspas başlığı 60C° derece sıcaklığa kadar makinede yıkanabilir.
Sorunuz burada yanıtlanmadıysa, öğrenmek istediğiniz bilgileri çevrimiçi formumuzu kullanarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri desteğimiz, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yardımı size memnuniyetle sağlayacaktır.
a brand of FREUDENBERG