1-2 Spray Max - Sprey Mop


Ürün Kodu: 152925

Vileda 1-2 Spray max, size zeminlerinizi temizlemenin daha iyi ve pratik yolunu sunar! Temizliği kolaylaştırın! Vileda'nın çift taraflı mikrofiber sprey pedi daha iyi temizlik sağlar - diğer sprey moplara kıyasla temizleme süresinden tasarruf sağlar. Kullanım sırasında yüzey temizleyicinizi değiştirmek ya da kullanım sonrasında su haznesini temizleyerek kaldırmak için şişeyi yalnızca suyla doldurun ve 5 kez püskürterek kalan suyu dökün. Şişeyi her zamanki gibi yeni temizlik karışımınızla doldurarak kullanmaya başlayın veya boş olarak saklayın.


Ürün Özellikleri


1. Tüm zeminler için ideal

Sprey mop, parke, laminant veya fayans gibi hassas zeminler için idealdir. Yüksek temizleme gücü sayesinde kırıntı veya parçacıklar artık sorun değil.

2. Pratik ve Kolay

1-2-Spray Max, dilediğiniz zaman hızlı ve derinlemesine temizlik yapmanıza olanak sağlayan mükemmel bir çözümdür. Sprey mop saniyeler içinde kullanıma hazır hale gelir, püskürtme özelliği ve su haznesi sayesinde kova gerektirmeden kullanılabilir.

3. Kova Gerektirmeyen Temizlik

Çıkarılabilir su haznesine sadece su veya isterseniz birkaç damla en sevdiğiniz yüzey temizleyiciyi ekleyin. Sapın üzerindeki tetiğe bastırın. Püskürtme ağızı, zeminlerinizi ıslak silmenizi sağlayan nem sağlar.

Vileda 1-2 Spray Max Spray Mop Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda 1-2 Spray Max Spray Mop Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda 1-2 Spray Max size hem zamandan tasarruf etmek hem de yüksek temizlik kalitesini sürdürmek için kapsamlı bir çözüm sunar. Gerektiğinde hızlı ve pratik temizlik için kullanabilirsiniz. Birkaç saniye içinde kullanıma hazırdır. Yerleşik bir su haznesine sahip olduğu ve kolayca saklanabildiği için evinizde limitli alanınız olsa bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.  İsterseniz geniş alanları temizlemek için de kullanabilirsiniz çünkü artık bir kovayı peşinizde taşımanıza gerek kalmayacaktır.

Vileda olarak, pratik bir temizlik için sürekli bir kova çıkarmanın, suyla doldurmanın ve evin içinde taşımanın yorucu olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden yeni bir teknoloji geliştirdik.

1-2 Spray Max, sapa entegre edilmiş su haznesi sayesinde kova olmadan kullanıma hazırdır. Sadece su ve istediğiniz yüzey temizleyici ile doldurun, ardından tutamaçtaki tetiği çekerek spreylemeye başlayın!

Vileda tarafından geliştirilen mikrofiber teknolojisi ile püskürtme ağızı zeminlerinizi tam olarak doğru miktarda nemlendirdiği için paspasınızdaki fazla suyu sıkmanıza gerek kalmaz. Dikdörtgen paspas üzerindeki XXL PowerZone mikrofiberdir, zeminden inatçı kir ve diğer kir parçacıklarını toplar.

1-2-SprayMax'ın pedi beyaz mikrofiber ve kırmızı liflerden oluşur. Yüksek performanslı pedin beyaz mikrofiberleri üstün temizlik sağlar ve zorlu yağ lekelerini bile temizler. Kırmızı güçlü lifler kılları, kırıntıları ve kir parçacıklarını toplar.

Çift taraflı kullanılabilen başlık iki katı fazla alanı temizlemenizi sağlar ve durmaksınız daha uzun süre temizlik yapma imkanı sağlar. Ayrıca çift taraflı mikrofiber pedin bir yüzünü spreyleyerek temizleyecek diğer yüzünü ise kurulayacak şekilde de kullanabilirsiniz.

Mikrofiber başlığı 180 derece döndürülebilir bu da sprey mopun ara vermenize gerek kalmadan temizleyeceği alanın 2 katına çıkmasına olanak sağlar.

Her zaman doğru nem seviyesi ile, ped ne çok ıslak ne de çok kuru kalır. Bu çok yönlü sprey mop, fayans ve ahşap gibi tüm sert zeminler için uygundur. Parke gibi hassas yüzeylerde bile kullanabilirsiniz.

Maksimum konfor için mikrofiber ped maksimum 60 ° C'de yıkanabilir. Hijyenik ve temiz tutmak için mikrofiber pedi çamaşır makinesine yerleştirmeniz yeterlidir.

Derinlemesine ıslak zemin temizliği için ihtiyacınız olan her şey tek bir üründe toplanıyor: Çıkarılabilir bir su haznesi ve güçlü bir mikrofiber pedi içeren 1-2-Spray Max. Zeminlerinizi hemen temizleyin - şimdi zamandan ve enerjiden tasarruf edin!

ÜRÜN AVANTAJLARI

1

Favori Yüzey Temizleyicinizi Kullanın

1-2 Spray Max yeniden doldurulabilir su haznesine sahiptir ve istenilen yüzey temizleyici ile kullanılabilir. Suyun içine sadece 2 küçük çay kaşığı temizleyici ilave edin ve zemininizi parlatmaya hazır olun.
2

Mükemmel Püskürtme

Püskürtme ağızı mükemmel sprey performansı sunmak üzere tasarlanmıştır.Ahşap zeminlere zarar vermeden zeminlerinizi temizlemek için yeterli nem sağlar.
3

180 Derece Dönebilen Başlık

Çift taraflı kullanılabilen başlık iki katı fazla alanı temizlemenizi ve ara vermeden daha uzun süre temizlik yapmanızı sağlar.

ÖZELLİKLERİ

a brand of FREUDENBERG