Colors Renkli Bez 4'lü


Ürün Kodu: 172652

Genel ev temizliği, mutfak ve banyo için idealdir.Özel yapısı sayesinde ıslaklığı kolayca emer. Rengarenk paket içeriğiyle evinizin farklı alanlarında kullandığınız bezleri kolayca ayırt edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri


1. Islak & Kuru Kullanım

Hem ıslak hem kuru olarak en iyi temizlik performansını sunar. Bu sayede ihtiyacınıza göre ister pratik kuru bir bez olarak ister daha derinlemesine temizlik sağlamak için ıslak bir şekilde kullanabilirsiniz.

2. Rengarenk Temizlik

Paket içerisinde yer alan farklı renklerdeki bezleriniz sayesinde farklı temizlik alanlarınıza özel renkler belirleyebilirsiniz. Bu sayede hangi bezi hangi yüzey için kullanıyordum karmaşası yaşamadan daha hijyenik bir temizlik sağlarsınız.

3. Yüksek Emiş Gücü

Doğal elyaf bileşimi sayesinde mükemmel emiş gücüne sahiptir.

Vileda Colors Renkli Temizlik Bezi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Colors Renkli Temizlik Bezi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Temizlik, yer silme, tezgah silme gibi işler günlük ev işlerimizin olmazsa olmazları. Maalesef doğru temizlik yardımcılarını kullanmadığımızda bu işler uzun ve zorlu işlere dönüşebiliyor. Renkli paket içeriği sayesinde, bezlerinizi evinizin her odasına ayrı olacak şekilde ayırabilir, daha hijyenik bir temizlik elde edebilirsiniz. Genel ev işlerinde kullanabileceğiniz çok amaçlı temizlik bezlerini uzun süre kullanabilirsiniz.,

Ürün Avantajları

1

Çok Amaçlı Kullanım

Geliştirilmiş özel bez yapısı tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlarken aynı zamanda üstün emiş gücü sağlar. Bu sayede günlük tüm temizlik işlerinizde kullanabilirsiniz.
2

Çamaşır Makinesinde Yıkanabilir

Çamaşır makinenizde 60 ° C'de yıkayabilirsiniz.
3

Uzun Ömürlü

Yapısını ve rengini uzun süre korumaya devam eder.

Sıkça Sorulan Sorular

Her paket içerisinde 4 adet Vileda Colors Renkli Temizlik Bezi yer almaktadır.
Bezlerin her biri 34 x35 cm boyutundadır.
a brand of FREUDENBERG