SuperMocio Temizlik Seti


Ürün Kodu: 149115

Vileda Supermocio Temizlik Seti, makinede yıkanabilir klasik paspas, 3 parçalı sap ve güçlü sıkma özelliğine sahip dayanıklı bir kova içerir. Klasik paspası çok dayanıklıdır ve tüm yüzeylerde kullanıma uygundur. 3 parçalı sap, kullanımdan sonra, özellikle alan sınırlı olduğunda, kolayca saklanabileceği anlamına gelir. Kovada yer alan özel sıkma aparatı, paspastaki fazla suyu daha az çabayla sıkmak için tasarlanmış benzersiz bir sıkıcıdır.

Vileda SuperMocio Temizlik Seti Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda SuperMocio Temizlik Seti Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda SuperMocio Temizlik Seti, evdeki birçok odayı, özellikle yüksek trafik alanlarını temizlemek için mükemmel bir paspas ve kova ikilisidir. Paspas başlığındaki süper emici malzeme, büyük miktarda kir toplamaya yardımcı olur ve zeminlerinizi birkaç dakika içinde temizlemenize yardımcı olur. Vileda klasik paspas ile tüm temel zemin temizleme işlevlerini bir arada elde edersiniz. Kullanılmadığı zaman kompakt depolama için kolayca sökülebilen 3 parçalı bir sapa sahiptir ve bir sonraki temizlik için tekrar bir araya getirmek basit ve kolaydır. Yüksek sıkıcı özelliğe sahip Vileda SuperMocio Kovası paspası tamamlar ve birlikte kullanıldığında optimum temizlik sonuçları verir. Benzersiz sıkıcı daha fazla su sıkmakla kalmaz, aynı zamanda zeminler daha hızlı kurur ve temizliği daha kolay hale getirir, böylece daha iyi sonuçlar almak için daha az çaba sarf etmeniz gerekir. 10 litrelik kapasitesi, güçlü, dayanıklı yapısı ve rahat tutuşlu metal kulpu ile kova, sert zeminlerinizi derinlemesine temizlemek için ideal temizlik setidir.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

SuperMocio'ya ait klasik paspas, fayans, karo ve vinil zeminleri temizlemek için idealdir. Ahşap / laminat parkeler için, fazla suyun sıkıldığına emin olun.
Evet, çamaşır makinenizde 60 dereceye kadar temizleyebilirsiniz.
Sorunuz burada yanıtlanmadıysa, öğrenmek istediğiniz bilgileri çevrimiçi formumuzu kullanarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri desteğimiz, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yardımı size memnuniyetle sağlayacaktır.
a brand of FREUDENBERG