2'li Klasik+Soft Paspas Eko Paket


Ürün Kodu: 149120

Vileda 2'li Klasik + Soft Paspas kombinasyonu evinizin farklı yüzey temizlik ihtiyaçlarını karşılarken, ekonomik 2'li paket sayesinde ev bütçenize katkı sağlar.

Vileda 2'li Klasik+Soft Paspas Eko Paket Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda 2'li Klasik+Soft Paspas Eko Paket Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda 2'li Klasik+Soft Paspas paketi ile oda, mutfak ve salon gibi çok kullanılan alanları kolayca temizlemenizi olanak sağlarken hassas yüzeyler için özel olarak geliştirilmiş Vileda Soft Paspas sayesinde ahşap ve laminant gibi yüzeyler içinde ideal ve güvenli temizlik imkanı sunar. Bu ekonomik paket ile tüm temel zemin bakım işlevlerini tek bir pakette elde edersiniz. Sarı Soft Paspas Vileda, ahşap gibi hassas yüzeyleri, kolayca ve çizmeden temizler. Extra emici sarı şeritleri ve elips başlığı ile köşelere kolayca ulaşır. Klasik Mavi Paspas, tüm yüzeyler için idealdir. Mikro gözenekleri sayesinde ekstra emicidir. Paspas başlıkları makinede yıkanabilir. Optimum temizleme performansı için bu ürünü Vileda SuperMocio Temizlik Seti ile beraber kullanın.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, Vileda Klasik Paspas ve Vileda Soft Paspas tüm yüzeyler kullanılabilir, ancak ahşap, laminant gibi hassas yüzeylerde Vileda Soft Paspas ideal çözümünüz olacaktır.
Evet, bu paket içerisinde yer alan paspasları çamaşır makinenizde 60 dereceye kadar yıkayabilirsiniz
Sorunuz burada yanıtlanmadıysa, öğrenmek istediğiniz bilgileri çevrimiçi formumuzu kullanarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri desteğimiz, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yardımı size memnuniyetle sağlayacaktır.
a brand of FREUDENBERG