Klasik Paspas 3'lü Ekonomik Paket


Ürün Kodu: 149119

Vileda Klasik Paspas 3'lü Ekonomik Paket ile evinizde tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz Vileda Klasik Paspas ekonomik paket ile evinize geliyor.

Vileda SuperMocio Klasik Paspas Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda SuperMocio Klasik Paspas Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Klasik Paspas oda, mutfak ve salon gibi çok kullanılan alanları temizlemek için mükemmel bir paspas seçimidir. Vileda SuperMocio Klasik Paspas ile tüm temel zemin bakım işlevlerini tek bir üründe elde edersiniz. Mikro gözenekleri sayesinde ekstra emicidir. Elips şeklinde başlığı ile köşelere kolayca ulaşır.Paspas başlığı makinede yıkanabilir. Ekonomik 3'lü paketi sayesinde bütçenize katkı sağlar. Optimum temizleme performansı için bu ürünü Vileda SuperMocio Temizlik Seti ile beraber kullanın.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Vileda Klasik Paspas tüm yüzeyleri temizlemek için idealdir. Ahşap / laminat parkeler için, fazla suyun sıkıldığına emin olun.
Evet, Vileda klasik paspasınızı çamaşır makinenizde 60 dereceye kadar yıkayabilirsiniz
Sorunuz burada yanıtlanmadıysa, öğrenmek istediğiniz bilgileri çevrimiçi formumuzu kullanarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri desteğimiz, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yardımı size memnuniyetle sağlayacaktır.
a brand of FREUDENBERG