Streç Film


Ürün Kodu: 151882

25m ve 50m seçenekleri bulunan Vileda Streç Film, kendi üzerine yapışmayarak kullanım kolaylığı sağlar. %100 Polietilen içeriği ile hem doğayı hem de sağlığınızı korur.


Ürün Özellikleri


1. Kolay Kullanım

Vileda Streç Film, kullandığınız filmin başlangıç ucunu kaybetmemenizi sağlar. Her zaman kullanıma hazır streç filmle gıdalarınızı hijyenik bir ortamda saklayabilirsiniz.

2. Pratik Kesme Bıçağı

Ürün ambalajında streç filmin kolay kesilmesini sağlayan kesme bıçağı ve ruloyu sabitlemek için bastır ve sabitle sistemi mevcuttur.

3. Yüksek Sıcaklıklara Dayanıklı

Ekstra dayanıklı bu streç film, -40ºC'ye kadar düşük sıcaklıklara dayanır. Yiyeceklerinizi streç filme sararak buzdolabında saklayabilir ve yemek kokusu sinmesini de önleyebilirsiniz. 

Vileda Streç Film Hakkında Daha Fazla Bilgi

Vileda Streç Film Hakkında Daha Fazla Bilgi

25m ve 50m opsiyonları bulunan streç film kendi üzerine yapışmaz ve kullanımı kolaydır. %100 polietilen olduğu için yağlı gıdalarınızla direk temasa uygundur. Ayrıca farklı yüzeylere de uyum sağlayabildiği için kapaksız kaplarınız için kapak görevinde kullanabilir birkaç kez açıp kapatabilirsiniz. Polietilen içeriği sayesinde %100 geri dönüştürülebilir doğa dostu bir üründür.

ÖZELLİKLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Streç filmin mikrodalga ve fırın gibi ısı kaynaklarıyla kullanılması tavsiye edilmez.
a brand of FREUDENBERG